הסרת שיער בראשון לציון אצל מור בראל
אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה
של מור בראל

עולם האסתטיקה אימץ את הגוף החלק כמודל הבסיס ליופי המודרני, וכיום אין כמעט אישה שלא מסירה שיער באופן קבוע. מעבר לכך, אנו עדים בעשור האחרון להתפתחות המודעות האסתטית גם בקרב הגברים, אשר בוחרים להסיר שיער גם כן, לעיתים מכל הגוף.

הסרת שיער אם כך היא הבחירה הראשונה של רבים מאיתנו כשאנו חושבים על אסתטיקה ויופי, והקו החלק נתפס בעינינו כמושך ואטרקטיבי במיוחד. ישנם אמצעים רבים להסרת שיער, והטכנולוגיה המודרנית שהולכת ומשתפרת בתחום זה, ומביאה לנו פתרונות מגוונים לבחירה בהתאמה אישית.

סוגי הסרת שיער

גילוח – בחירה של נשים רבות, שכן הגילוח הוא תהליך פשוט שניתן לבצע בבית בקלות, ובכך לחסוך בכסף ובזמן. החיסרון של גילוח השיער הוא הצמיחה המואצת של השיער, שצומח עבה יותר וחזק יותר.

שעווה – אולי המוכרת מכולם, שיטה זו דורשת מיומנות בסיסית, והיא פועלת ע”י הדבקת השערות בעור לשעווה חמה, ואז משיכת השעווה בתלישה מהירה מהשורש. תהליך יעיל, שמייצר עור חלק לתקופה מסוימת. ישנם פתרונות דומים עם תרכובות אחרות כמו תרכובות סוכר שונות (דבש לדוגמא)

מריטה – תהליך שמתאים בעיקר לאזורים בעלי שיעור מועט וצפוף כמו הגבות או השפם, תהליך המאפשר הוצאת שערות בודדות בצורה מדויקת תוך עיצוב השיער הנותר באזור (אידיאלי לעיצוב גבות לדוגמא)

הסרת שיער מתקדמת

הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת לנו ליהנות מתכשירים שונים ומתקדמים להסרת שיער במנעד רחב של אפשרויות, אך מעבר לתכשירים אלו ישנם מכשירים רבים המאפשרים הסרה עמוקה של השיער, עם תוצאות לטווח ארוך.

אפילציה – מחט חשמלית המחסלת את תאי השורש של השיער ומונעת צמיחה נוספת בעתיד.

טיפול בקרן אינפרא אדום (IPL) – קרן הנמשכת לריכוזי מלנין גבוהים כמו בזקיק השערה, ושורפת אותם במהירות.

לייזר – בדומה לטיפולי הIPL  גם הלייזר שורף את זקיק השערה. טכנולוגיה זו מחזיקה ביתרון על ה-IPL בכך שהיא זמינה לבעלי כל צבע עור, וכמו כן נחשבת לבטוחה יותר במובנים רבים.

מגוון זה של טיפולים מאפשר את התאמת הטכניקה והטכנולוגיה לצורך שלכם, התאמה הנעשית באופן אינדיבידואלי, לפי הצרכים האישיים שלכם, והרצונות שלכם מהטיפול.

,,

“לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

“אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה שיצאתי מטיפול פנים […]

גלית

,,

“מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

“רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה