איפור קבוע

איפור קבוע גבות הוא אחד מהכלים רבי העוצמה שעומדים לשירותנו, כלי עזר אסתטי שמאפשר לנו להבליט את היופי הטבעי שלנו, ולעורר בנו תחושת חיוניות ויופי בכל רגע נתון. הכלי הזה הופך חזק עוד יותר כשאנו משתמשים באיפור קבוע, איפור המבטיח כי אנו בשיאנו לאורך כל היום, ללא הצורך המתמיד בבדיקה, רענון ועדכון האיפור שלנו.

רוב הנשים כבר זיהו עם השנים את סוג האיפור המתאים להן ביותר, בין עם מתוך ניסיון עצמי, בין אם מתוך עניין רב ולמידה של התחום, ובין עם מתוך התייעצות עם מאפרות מקצועיות שלימדו אותן את ההתאמה המושלמת להן. לכן האיפור הקבוע הוא בחירה שצורבת פופולאריות, עם התאמה של אותו האיפור האידיאלי וקיבועו למצב בו את תמיד בשיא היופי שלך.

הליך מתקדם לתוצאה מתקדמת
של איפור קבוע

הליך איפור קבוע , הנקרא גם דרמו-פיגמנטציה, הינו הליך מתקדם טכנולוגית, ובו מוחדרים פיגמנטים לעור, לפי שרטוט שנקבע מראש, בכדי ליצור את המראה שאת רוצה. האיפור הקבוע אינו כמו כתובת קעקע, ולאחר מספר שנים הוא נעלם מהעור, ומאפשר לך להתעדכן, לשנות ולמצוא את האיפור החדש שלך, במידה ומשהו השתנה (האופנה, הטעם האישי וכיו”ב).

מדובר בהליך מתקדם במיוחד, הליך הרותם את הטכנולוגיה המודרנית לטובת האסתטיקה, שכן הביקוש בעולם זה רב. כמו בכל תחום בו הביקוש גבוה, גם בתחום הקוסמטיקה מתבצע מחקר ופיתוח רב, מה שמוביל ליצירתם של מכשירים מתקדמים במיוחד, ברמת דיוק גבוהה, וברמת בטיחות מרבית.

אלמנטים המשפיעים על האיפור
אלמנטים המשפיעים על האיפור

ישנם פיגמנטים מסוגים שונים בשוק, והתאמת הפיגמנט הנכון מתחילה ברמת הצבע המבוקש, אך ממשיכה באיכות החומרים והעמידות שלהם.

בעיקר אך לא רק איכות המחט, רמת הדיוק שלה והדגם שלה.

איפור הוא אומנות, וגם איפור קבוע דורש רמת מיומנות גבוהה והכשרה.

כל עור מתנהג אחר, והתגובה של העור שלך לפיגמנט תהיה ייחודית, ותשפיע על כל הפרמטרים באיפור, כולל התקופה בה הוא יישאר בעור.
לפרטים בקרו בדף הבית של מור בראל קוסמטיקאית

העבודות שלי

קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 מור בראל קוסמטיקאית רפואית או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה