איפור קבוע
איפור קבוע תמונת 2

איפור קבוע

איפור קבוע גבות הוא אחד מהכלים רבי העוצמה שעומדים לשירותנו, כלי עזר אסתטי שמאפשר לנו להבליט את היופי הטבעי שלנו, ולעורר בנו תחושת חיוניות ויופי בכל רגע נתון. הכלי הזה הופך חזק עוד יותר כשאנו משתמשים באיפור קבוע, איפור המבטיח כי אנו בשיאנו לאורך כל היום, ללא הצורך המתמיד בבדיקה, רענון ועדכון האיפור שלנו.

רוב הנשים כבר זיהו עם השנים את סוג האיפור המתאים להן ביותר, בין עם מתוך ניסיון עצמי, בין אם מתוך עניין רב ולמידה של התחום, ובין עם מתוך התייעצות עם מאפרות מקצועיות שלימדו אותן את ההתאמה המושלמת להן. לכן האיפור הקבוע הוא בחירה שצורבת פופולאריות, עם התאמה של אותו האיפור האידיאלי וקיבועו למצב בו את תמיד בשיא היופי שלך.

איפור קבוע שפתיים

הליך מתקדם לתוצאה מתקדמת של איפור קבוע

הליך איפור קבוע , הנקרא גם דרמו-פיגמנטציה, הינו הליך מתקדם טכנולוגית, ובו מוחדרים פיגמנטים לעור, לפי שרטוט שנקבע מראש, בכדי ליצור את המראה שאת רוצה. האיפור הקבוע אינו כמו כתובת קעקע, ולאחר מספר שנים הוא נעלם מהעור, ומאפשר לך להתעדכן, לשנות ולמצוא את האיפור החדש שלך, במידה ומשהו השתנה (האופנה, הטעם האישי וכיו”ב).

מדובר בהליך מתקדם במיוחד, הליך הרותם את הטכנולוגיה המודרנית לטובת האסתטיקה, שכן הביקוש בעולם זה רב. כמו בכל תחום בו הביקוש גבוה, גם בתחום הקוסמטיקה מתבצע מחקר ופיתוח רב, מה שמוביל ליצירתם של מכשירים מתקדמים במיוחד, ברמת דיוק גבוהה, וברמת בטיחות מרבית.

העבודות שלי

איפור קבוע לקוחה 6
איפור קבוע מוריה

עוד לקוחות של איפור קבוע לחצו כאן

אלמנטים המשפיעים על האיפור

נוכחותו והישארותו של האיפור הקבוע מושפעים ישירות ממספר גורמים עיקריים, והם:
1. איכות חומרי העבודה – ישנם פיגמנטים מסוגים שונים בשוק, והתאמת הפיגמנט הנכון מתחילה ברמת הצבע המבוקש, אך ממשיכה באיכות החומרים והעמידות שלהם.
2. איכות המכשור – בעיקר אך לא רק איכות המחט, רמת הדיוק שלה והדגם שלה.
3. מיומנות הקוסמטיקאית המבצעת – איפור הוא אומנות, וגם איפור קבוע דורש רמת מיומנות גבוהה והכשרה.
4. סוג ואופי העור שלך – כל עור מתנהג אחר, והתגובה של העור שלך לפיגמנט תהיה ייחודית, ותשפיע על כל הפרמטרים באיפור, כולל התקופה בה הוא יישאר בעור.
לפרטים בקרו בדף הבית של מור בראל קוסמטיקאית

שובר הנחה מור בראל

אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה של מור בראל

מלאו פרטים וזכו בהטבה מפנקת!

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support