איפור קבוע גבות

תחום האיפור מציע לנו כיום מבחר של פתרונות איכותיים, המתאימים לנשים שאינן רוצות לבזבז זמן על איפור מדי יום ובמקביל גם רוצות ליהנות מתוצאות ברמה גבוהה. איפור קבוע גבות הוא אחת האפשרויות, שאותן מציע מאפרת מקצועית, המתמחה בתחום. איפור זה יכול להתאים כמעט לכל אחת ובכל גיל. הן לבחורות צעירות והן לנשים מבוגרות. מדובר בהליך פופולרי מאד לאחרונה, ובעיקר בשל יתרונותיו הרבים.

מה זה איפור קבוע גבות?

כשמדברים על איפור קבוע גבות מתקדמים לאיפור שנשאר באופן קבוע ואיננו ניתן להסרה. ישנן לא מעט נשים הסובלות מגבות דלילות מאד, מקרחות בגבות וגם מהלבנה בגבות. איפור קבוע גבות יוצר מראה חדש לגבה תוך התאמה מושלמת למבנה הפנים ולגבה המקורית, כפי שהייתה צריכה להיות. ישנן שיטות שונות לבצע את האיפור ובעיקר כדי ליהנות ממראה טבעי ככל האפשר. אחת מהן היא שיטה הממשיכה את הגבה הקיימת ויוצרת מראה הרמוני איתה. במהלך הטיפול מוחדרים פיגמנטים של צבע אל העור, פיגמנטים המדגישים את הגבה ויוצרים מראה נכון יותר. במידה ורוצים להסיר זאת בשלב מסוים, ניתן לבצע את ההסרה באמצעות לייזר או על ידי צביעה חוזרת של הגבה בצבעים ובגוונים טבעיים יותר.

רגע לפני

אם איפור קבוע גבות נשמע לכן פתרון מתאים חשוב שתפנו אך ורק למאפרת מקצועית, המתמחה באיפור קבוע. מכיוון שמדובר בהליך שהוא קבוע כמובן חשוב להיות בטוחים שאכן זהו הפתרון המתאים. מומלץ לעבור איפור ניסיון מקדים, שידמה את התוצאה הסופית של האיפור הקבוע. כדאי להסתובב עם האיפור הזה במשך מספר ימים ולראות האם מתרגלים אליו והאם הוא אכן מתאים. מי שסובלת מבעית עור באזור חשוב שתעדכן מראש את המאפרת בעניין כדי למנוע סיבוכים מיותרים. כדאי לוודא שהסביבה שבה נעשה הטיפול היא סטרילית ונקייה וכך גם המכשור שאיתו זה מתבצע. מומלץ לפנות אך ורק למאפרת מקצועית, מאפרת בעלת ניסיון בביצוע איפור קבוע גבות. מאפרת זו תוכל לבצע את האיפור ברמה גבוהה ולהתאים את הגבה שאותה היא תיצור למראה הכללי וגם לתווי הפנים עצמם, ומבלי שזה יהיה מלאכותי, זר או לא מתאים.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

העבודות שלי
קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה