איפור קבוע שפתיים
איפור קבוע תמונת רקע

איפור קבוע שפתיים

במקום למרוח ליפסטיק בכל שעה או לבזבז על כך זמן רב, בבוקר, לפני היציאה מהבית, למה שלא תקבעי תור לביצוע איפור קבוע שפתיים? איפור קבוע שפתיים יאפשר לך ליהנות משפתיים חושניות יותר, שפתיים חיות יותר במראה שלהן וגם בולטות יותר. את ההליך תוכלו לעבור על ידי מאפרת מקצועית, המתמחה באיפור קבוע, ועושה שימוש במכשור מיוחד ותכשירים איכותיים המאפשרים זאת.

כיצד זה נעשה

אם את רוצה איפור קבוע שפתיים, תוכלי לבחור אחת מתוך שתי שיטות שונות: השיטה הראשונה מדגישה את השפתיים עצמן ואילו השיטה השנייה מדגישה את הצבע שלהן. הדגשת השפתיים במסגרת איפור קבוע שפתיים מתייחס למסגרת של השפתיים, לקונטור שלהן. הדגשת הצבע עצמו נעשה על ידי מילוי השפתיים באמצעות צבע טבעי, הדומה מאד לגוון של השפתיים עצמן אם כי מעט חזק יותר. גם אם בוחרים באפשרות כזו ניתן למרוח ליפסטיק על השפתיים וצבעו לא ייפגע. מצד שני, חשוב לזכור שקמטוטים סביב השפתיים, העשויים להיווצר לאורך השנים, יכולים להבליט את המסגרת של השפתיים, את הקונטור שלהן, ולכן חשוב לבצע זאת בצורה עדינה.
ההליך עצמו איננו ארוך מאד. הוא נמשך בדרך כלל קרוב לשעה ויש לחזור עליו כמה פעמים, במרווח של שבועיים שלושה בין פעם לפעם. הוא עשוי לגרום לכאב ולתחושת חוסר נוחות, ובמיוחד כשמדגישים את צבע השפתיים. ולכן, ולפני ההליך עצמו, מקבלת המטופלת זריקת אלחוש כדי שלא לחוש בכך בזמן הטיפול.

איפור קבוע שפתיים

מי עושה את זה

איפור קבוע שפתיים מתבצע אצל קוסמטיקאיות מקצועיות או מאפרות מוסמכות לביצוע הליך שכזה. חשוב לפנות אך ורק לבעלת מקצוע בעלת ניסיון בתחום, כזו הנעזרת במכשור מתקדם ואיכותי ובחומרים ברמה גבוהה. חשוב שהיא תבין מהם הצרכים וגם מהן ציפיותיה של המטופלת. בעלת מקצוע מתאימה היא כזו שתוכל להציג את האפשרויות הקיימות וגם להביא לתוצאות הרצויות. מומלץ להגיע לפגישת היכרות מקדימה, ויחד איתה לבחון את שיטות האיפור הקבוע. כדאי כמובן גם להתייחס למצב השפתיים עצמן וגם לראות איזה מענה ייצור מראה טבעי ככל האפשר שאיננו בולט מדי, ומשתלב נכון עם תווי הפנים.

טיפים נוספים

נותר זמן מוגבל!

שובר הנחה מור בראל

אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה של מור בראל

מלאו פרטים וזכו בהטבה מפנקת!

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support