איפור קבוע שפתיים

במקום למרוח ליפסטיק בכל שעה או לבזבז על כך זמן רב, בבוקר, לפני היציאה מהבית, למה שלא תקבעי תור לביצוע איפור קבוע שפתיים? איפור קבוע שפתיים יאפשר לך ליהנות משפתיים חושניות יותר, שפתיים חיות יותר במראה שלהן וגם בולטות יותר. את ההליך תוכלו לעבור על ידי מאפרת מקצועית, המתמחה באיפור קבוע, ועושה שימוש במכשור מיוחד ותכשירים איכותיים המאפשרים זאת.

כיצד זה נעשה

אם את רוצה איפור קבוע שפתיים, תוכלי לבחור אחת מתוך שתי שיטות שונות: השיטה הראשונה מדגישה את השפתיים עצמן ואילו השיטה השנייה מדגישה את הצבע שלהן. הדגשת השפתיים במסגרת איפור קבוע שפתיים מתייחס למסגרת של השפתיים, לקונטור שלהן. הדגשת הצבע עצמו נעשה על ידי מילוי השפתיים באמצעות צבע טבעי, הדומה מאד לגוון של השפתיים עצמן אם כי מעט חזק יותר. גם אם בוחרים באפשרות כזו ניתן למרוח ליפסטיק על השפתיים וצבעו לא ייפגע. מצד שני, חשוב לזכור שקמטוטים סביב השפתיים, העשויים להיווצר לאורך השנים, יכולים להבליט את המסגרת של השפתיים, את הקונטור שלהן, ולכן חשוב לבצע זאת בצורה עדינה.
ההליך עצמו איננו ארוך מאד. הוא נמשך בדרך כלל קרוב לשעה ויש לחזור עליו כמה פעמים, במרווח של שבועיים שלושה בין פעם לפעם. הוא עשוי לגרום לכאב ולתחושת חוסר נוחות, ובמיוחד כשמדגישים את צבע השפתיים. ולכן, ולפני ההליך עצמו, מקבלת המטופלת זריקת אלחוש כדי שלא לחוש בכך בזמן הטיפול.

מי עושה את זה

איפור קבוע שפתיים מתבצע אצל קוסמטיקאיות מקצועיות או מאפרות מוסמכות לביצוע הליך שכזה. חשוב לפנות אך ורק לבעלת מקצוע בעלת ניסיון בתחום, כזו הנעזרת במכשור מתקדם ואיכותי ובחומרים ברמה גבוהה. חשוב שהיא תבין מהם הצרכים וגם מהן ציפיותיה של המטופלת. בעלת מקצוע מתאימה היא כזו שתוכל להציג את האפשרויות הקיימות וגם להביא לתוצאות הרצויות. מומלץ להגיע לפגישת היכרות מקדימה, ויחד איתה לבחון את שיטות האיפור הקבוע. כדאי כמובן גם להתייחס למצב השפתיים עצמן וגם לראות איזה מענה ייצור מראה טבעי ככל האפשר שאיננו בולט מדי, ומשתלב נכון עם תווי הפנים.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

העבודות שלי
קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה