אסתטיקה רפואית

גורמי היופי

היופי הנשי ובכלל, משויך ומושפע מגורמים שונים ורבים של תזונה, בריאות נפשית, אקלים וחשיפה לחומרים כאלו ואחרים. קוסמטיקאית טבעית כמובן יש את עניין הגנטיקה שמאוד משפיע על היופי הטבעי ועל התפתחות הזקנה השונה בין אישה לאישה. במשך שנים היו מייחסים אמונות ומחקרים שונים ברמות שונות של ידע בהקשר ליופי הנשי והיכולת לשפר את המראה החיצוני כל הזמן, בעיקר בגילאים מתקדמים.

ישנו סטראוטיפ לגבי הנשים הצרפתיות על המראה הנהדר שלהם בכל גיל, על ידי שימוש שתכשירים השמורים רק להם – הנשים הצרפתיות, וחברות פארם בתחום האסתטיקה והטיפוח ממתגות את עצמם בסוד היופי הצרפתי. בעצם, כמה כיף להיות יפה, אבל לא כל אישה נולדה עם כל הנתונים המושלמים על מנת שתכשיר כזה או אחר יהפוך אותה למלכת היופי, לפחות מלכת היופי הביתית.

הטכנולוגיה בשירות היופי

טכנולוגיות של אסתטיקה ורפואה שילבו לאחרונה ידיים, והביאו לעולם את הניתוחים הפלסטיים על מקומות שונים בגוף, בעיקר בפנים, אם בניתוחי אף, אוזניים, ניפוח שפתיים וכדומה, וכמובן הגדלת חזה, נושא שפעמים פולש גם לתחום הביטחון העצמי של בנות, והשפעתו על כל שמחת החיים יכול להיות מכריע.

לכן, לא פלא שתחום ניתוחי הגדלת חזה נהיה פופולארי ממשנה לשנה, ונחשב לאחד מהניתוחים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם. הביטחון המקצועי שהצוותים הרפואיים בתחום רחשו בשנים האחרונות, והתוצאות משביעות הרצון לצד תקופת ההחלמה המהירה, מושכים עוד ועוד נשים להגיע לפגישות ייעוץ במכונים השונים העוסקים בתחום האסתטיקה הרפואית, ולקבל הסברים לגבי האפשרויות השונות העומדות בפניהם.

היופי הנשי הוא מכלול. מכלול שלא כולל רק את הצד הגופני, אלא גם ובעיקר את הצד הנפשי. אבל כמה המראה החיצוני משפיע עלינו ביום יום. שילוב של פנים משולמות ומראה של חזה יפה ואסתטי, הם השילוב המתבקש שכל אישה מייחלת לעצמה, ושיקנה לה ביטחון ושמחה עצמית הרגשה נהדרת של יופי וחן.

ההיסטוריה של התפתחות הטיפולים האסתטיים, על כל סוגיה וצורותיה לא התפתחה ביום אחד, וכיום התחום נמצא בשיא התנופה, ומצליח לייצר תוצאות מדהימות לכל אחת, וגם לכל אחד כמובן, ומציע סוגים שונים של טיפולים, ואפשריות שונות המתאימות לכל אישה באופן אישי המותאם לה. בין אם מדובר בהגדלת חזה או הרמת חזה, ובין אם מדובר בכל אחד מטיפולי הפנים כגון ניתוחי אף אסתטיים או הצמדת אוזניים, ניפוח שפתיים וכדומה, כל טיפול ניתן ברמות שונות של ניתוחים עד אפשרויות שונות של טיפולים שאינם כירורגיים כלל.

לחזרה לעמוד טיפול פנים

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

    Not Tags

כתיבת תגובה