בניית ציפורניים בראשון לציון בקליניקה של מור בראל

בניית ציפורניים בראשון לציון

עולם היופי והטיפוח מציע אינספור אפשרויות לנשים, החל מקרמים מיוחדים ועד תכשירים להסרת שיער. אבל אם תשאלו, תגלו שפעולת הטיפוח הכי חשובה לנשים מתמקדת דווקא בציפורניים. אז למה כולן עומדות בתור אצל טכנאית בניית ציפורניים שהן סומכות עליה? מה היתרונות של מי שבוחרת לעשות בניית ציפורניים ולא רק לק? ואיך תדעי שאשת המקצוע שבחרת בה היא הנכונה? הקוסמטיקאית מור בראל עם כל מה שצריך לדעת על בניית ציפורניים בראשון לציון:

צפו בעבודות שלי

בניית ציפורניים בג'ל 8
בניית ציפורניים בג'ל 10
בניית ציפורניים בג'ל 12
בניית ציפורניים
בניית ציפורניים בג'ל 18
בניית ציפורניים בג'ל 19
בניית ציפורניים בג'ל
בניית ציפורניים בג'ל 4

מהי בניית ציפורניים?

בניית ציפורניים איקון
הדר אטיאס טכנאית בניית ציפורנים בג'ל

בניית ציפורניים היא הדרך הכי פופולרית לשדרג ולטפח את מראה הציפורניים שלך. בנוסף לשורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים ופתרונות המשלבים בין תחומי הקוסמטיקה והרפואה, מתבלט תחום המניקור ובניית הציפורניים כאחד מענפי היופי והטיפוח המבוקשים והרחבים ביותר בעולם. ולראיה, רוב הנשים הן לקוחותיו. בניית ציפורניים בראשון לציון אצל המומחיות בקליניקה של מור בראל קוסמטיקאית פרא-רפואית מוסמכת, תקנה לציפורנייך עמידות, חוזק ומראה מעוצב שנשמרים לאורך זמן, כך שהציפורניים הטבעיות שלך ישתמרו ויצמחו באופן תקין, אם סבלו קודם לכן מבעיה מסוימת.

למי זה מתאים?

בניית ציפורניים בראשון לציון
בניית ציפורניים בראשון לציון 17
בניית ציפורניים בג'ל 19

בניית ציפורניים בראשון לציון בקליניקה של קוסמטיקאית מור בראל, תתאים לכל אישה ובכל גיל. הבנייה תוכל להתבצע גם באופן שגרתי וגם עבור אירוע מיוחד. הכל תלוי במטרה ובעיצוב שבהם תהיי מעוניינת. שיטות הבנייה מתאימות לכולן מכיוון שלא קיימים סוגי ציפורניים שונים (להבדיל מסוגי עור או שיער למשל). אך עם זאת, כל מקרה רפואי כמו אלרגיה, פטריה, ציפורן חודרנית ועוד, יצטרך להישקל בנפרד, משום שלא תמיד מתאפשר לבצע את הבנייה. כמובן שכטכנאיות בניית ציפורניים בראשון לציון הן מוסמכות, יודעות הטכנאיות בקליניקה של מור בראל לשקף לך את האמת לגבי הנושא ולא תתבצע שום פעולה שתהיה עלולה לגרום לנזק בריאותי או החרפה במצב הציפורניים.

הקוסמטיקאית מור בראל על יתרונות הבנייה

העולם המודרני מאתגר אותנו, הנשים, בשגרה יומית צפופה ולחוצה. כפות הידיים שלנו לא מפסיקות לפעול בעבודה, בבית, באימון הספורט, במפגש עם החברות ובכל דרך אחרת. ולמרות זאת, אנחנו תמיד מצפות מעצמנו להיראות מסודרות, חזקות, בריאות ותמיד נפלאות. בניית ציפורניים בראשון לציון מאפשרת לכל אישה ליהנות ממראה כפות ידיים מסודרות ונעימות למראה, בעלות ברק ויופי טבעיים. תוכלי לבחור לעצמך את האורך, הצורה והצבע וליהנות מעמידות מלאה של הציפורן, ללא קילופים, שברים, חריצים או סדקים. בניית ציפורניים טובה ואיכותית באמת, תחזיק כשלושה שבועות לפני המילוי מחדש, שבמהלכם תוכלי לבצע כל פעולה שתרצי, מבלי לחשוש.

כשמדובר בטכנאית בניית ציפורניים בראשון לציון אצל מור בראל קוסמטיקאית פרא-רפואית במקצועה ובעלת קליניקה הכוללת טכנאיות בנייה מוסמכות, למרחק מביתך אין באמת חשיבות והידע הוא שחשוב. סביבך נמצאות בוודאי לא מעט טכנאיות טובות ומומלצות, אך למרות זאת קיימים פערים מקצועיים בתחום, שעשויים לגרום להבנה פחותה במצב העור או הציפורניים של הלקוחה. במקרה אחר, ייתכן שטכנאית מסוימת פשוט לא תתאים לך אישית. אם חשוב לך למצוא בונת ציפורניים מעולה מבלי לעזוב את העיר, בקשי המלצה מנשים שהתרשמת מאיכות העבודה שבוצעה לציפורניים שלהן והתנסי אצלה בעצמך. ואם כבר קראת עד לכאן, בוודאי תשמחי להגיע גם לקליניקה של מור בראל.

אקריל או ג'ל?

רבות שואלות את עצמן האם כדאי לבצע בנייה באקריל, או שאולי בנייה בג'ל? זה הזמן להשוות בין סוגי הבנייה ולמצוא את זו שתתאים לך:

בניית ציפורניים באקריל – השיטה הנפוצה והפופולרית ביותר לבנייה, היא על ידי שילוב בין נוזל ואבקה של חומר האקריל לבין צבע עם תכונת ייבוש מהירה ועמידות מלאה במים. טכניקת הבנייה מתמקדת במריחת חומר מקשר כבסיס ובסיום את הצבע הנבחר. כשהאקריל מתייבש, הוא יוצר מראה מבריק ונהדר, יחד עם חוזק מעולה. על נוזל האקריל אפשר להניח דוגמאות ודפוסים רבים שיעבו את העובי הקיים של הציפורן. שיטה זו מחייבת אותך למצוא מומחית בניית ציפורניים בראשון לציון, משום שחומרי העבודה ואופן היישום שלהן לא יכולים להתבצע עצמאית, ללא הכשרה מקצועית. זהו הזמן לציין את מקצועיותן הרבה של טכנאיות בניית הציפורניים בקליניקה של מור בראל הקוסמטיקאית בשיטה זו, שזוכות להמלצות רבות.

בניית ציפורניים בג'ל – טכניקת הבנייה בג'ל נחשבת גם היא לפופולרית ומעמדה הולך ותופס מקום של כבוד בשנים האחרונות. הסיבה העיקרית לכך, היא שהג'ל מפיץ פחות ריח מהאקריל ונחשב לחומר "נושם". ועם זאת, חשוב לזכור שהג'ל להבדיל מהאקריל, איננו מספק עמידות מוחלטת והוא עדיין חשוף לשברים או נזקים שעשויים להיגרם לאחר מכן. הטכניקה מתבצעת על ידי מריחה בשתיים או שלוש שכבות של הג'ל, כאשר בסיום כל שכבה תידרשי לייבש היטב את הג'ל במנורת אולטרה סגולה (UV). המראה המתקבל טבעי וגמיש. גם כאן תידרשי למצוא מקצוענית טובה, שתבצע עבודה שתחזיק עד המקסימום – שלושה שבועות.

בניית ציפורניים בטבילה – שיטה נוספת לבנייה משתמשת בדבק על גבי הציפורניים, שלאחר מכן יעברו מספר טבילות באבקת אקריל. לאחר מכן טכנאית הבנייה תתיז ספריי מייבש כדי לאפשר לבנייה כולה להתייבש היטב.

נשים שמורחות לק בלבד, מעדיפות כמובן לק ג'ל. הסיבה לכך היא ההיצמדות של הג'ל למראה ציפורניים טבעי ואיכותי. למרות זאת, יש האומרים שבנייה בג'ל עדיפה על פני הבנייה באקריל, משום שהחומר עצמו בריא יותר. ובכן, צריך לזכור שגם בג'ל וגם באקריל קיימת חשיבות עצומה לשימוש בחומרים מקצועיים ואיכותיים במיוחד. אמנם האקריל נחשב לבעל ריח חזק יותר, אך הג'ל מחייב אותך לעבור (גם במריחת לק בלבד) דרך מנורת האולטרה. לכן העיקר הוא לא "המלחמה" בין החומרים, אלא כמו תמיד, מי שמניחה אותן על ציפורנייך.

כך תדעי שטכנאית הבנייה מעולה:

כל טכנאית בניית ציפורניים בראשון לציון מתמודדת עם קהל נשים עצום שמבקשות להגיע לבנייה או למילוי באופן קבוע. בעוד שלכל אחת מספר לקוחות קבועות, אחרות ינדדו עוד ועוד כדי למצוא את הטובה מכולן. טכנאית בניית ציפורניים מעולה משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר בשוק. כפי שקוסמטיקאית מורחת חומרים רבים על עור פנייך מתוך בקיאות מקצועית, יודעת מור בראל כקוסמטיקאית רפואית, מהי החשיבות של הידע המקצועי בחומרים והקיימים בתחום ואיך הם ישפיעו על ציפורנייך.

בתהליך בניית ציפורניים, הגימור הסופי פחות חשוב, משום שכל טכנאית תוכל למרוח את שכבת הצבע או לקשט את ציפורנייך בכישרון רב. מה שחשוב הוא הסיבה שלשמה הגעת: האם את כוססת ציפורניים ומחפשת פתרון שימנע ממך להזיק להן? האם את מחפשת מישהי שתזרום עם הרעיונות המשוגעים שלך למילוי בכל פעם? האם את מעוניינת בבנייה אבל קצרה בזמנים וחייבת מישהי שלא "תמרח" כל טיפול על פני שעתיים?

תני לי לשמח אותך בכפות ידיים יפות ונשיות!

שמי מור בראל קוסמטיקאית פרא-רפואית ובעלת קליניקה לטיפולים קוסמטיים. אצלי תוכלי ליהנות מבניית ציפורניים בראשון לציון על ידי טכנאיות מוסמכות לבניית ציפורניים באקריל, שתעניק לך שירות מכל הלב. כבונת ציפורניים מקצועית ומנוסה, אוכל להעניק לך את המראה והגימור המדוייקים שאת הכי אוהבת, תוך שימוש בחומרים המתקדמים והמקצועיים ביותר בשוק. אני מזמינה אותך להגיע אליי וליהנות מבנייה יפה ואיכותית לציפורנייך, שתחזיק מקסימום זמן עד המילוי ובמראה שיגרום לכולם סביבך להתפעל ולגרוף מחמאות.

עמודים נוספים רלוונטיים

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

תיק עבודות כללי

בניית ציפורניים בג'ל קביעת תור

לק ג'ל

רוצה לקבוע תור לבניית ציפורנים או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה