בניית ציפורניים בג'ל

בניית ציפורנים בג'ל

כל נערה ואישה אוהבת להפגין ציפורניים יפות, חזקות ומטופחות. עם לק או במראה טבעי, במראה מוארך או מקוצר, מלבני או מעוגל. בניית ציפורניים בג'ל תאפשר לך להישאר מטופחת ואסתטית מסביב לשעון, בלי שתצטרכי ללמוד איך לעשות זאת בעצמך ולקנות לבד את כל החומרים. אז מהם היתרונות של שיטת הבנייה בג'ל או שאולי בניית ציפורניים באקריל טובה יותר? האם היא מתאימה גם לכוססות? ואיך תדעי שהטכנאית לבניית ציפורניים שהגעת אליה היא אלופה אמיתית? מור בראל קוסמטיקאית פרא-רפואית מנוסה, עונה על כל השאלות:

צפו בעבודות שלי

בניית ציפורניים בג'ל 8
בניית ציפורניים בג'ל 10
בניית ציפורניים בג'ל 12
בניית ציפורניים
בניית ציפורניים בג'ל 18
בניית ציפורניים בג'ל 19
בניית ציפורניים בג'ל
בניית ציפורניים בג'ל 4

מהי בניית ציפורניים בג'ל?

בניית ציפורניים איקון
בניית ציפורניים בג'ל 7

בניית ציפורניים בג'ל היא שיטה יחסית חדשה, המתבצעת על ידי טכנאית לבניית ציפורניים בלבד. אמנם קיימות קוסמטיקאיות רבות שיעניקו לך גם טיפולי מניקור, אך לא על מריחת לק פשוטה מדובר, אלא על הכשרה והסמכה מקצועית הנלמדת בקורס רשמי. הקוסמטיקאית מור בראל למשל, מציעה שירותי בניית ציפורניים בראשון לציון עם טכנאיות מקצועיות, מאחורי בניית הציפורניים, עומדת תורה שלמה ומתקדמת לתחזוקה הנכונה והבריאה ביותר של ציפורניים בעידן המודרני, שכוללת גם את החלק של הבנייה עצמה בעובי, הצורה ובאורך הנכונים וגם את הצביעה בלק בריא ונושם, המונע סדקים, פיצולים ושברים בציפורן.

התוצאה המתקבלת היא של כפות ידיים עדינות, מטופחות וטבעיות מאוד, המשדרות עמידות ובריאות. המראה יישאר איתך לכשלושה שבועות לפני שתצטרכי להגיע אל הטכנאית למילוי. בזמן הזה תוכלי ליהנות מצבע וברק מלאים, ללא קילופים וללא דהייה. אם בא לך לקפוץ, לרקוד, לזוז, לבשל, לשחות, להתאמן, לצייר, לנקות, לטייל או כל פעילות אחרת – תוכלי לעשות זאת ללא חשש.

הידעת?

הדר אטיאס טכנאית בניית ציפורנים בג'ל
בניית ציפורניים בג'ל 19

מנהג צביעת הציפורניים החל במצרים ובסין העתיקות כבר לפני כ-5,000 שנים. במאה ה-19 התחילו להשתמש בצבע שמן אדום ומבריק כדי להשיג ציפורן במראה בריא יותר. רק במאה ה-20 פותח הלק הבסיסי לציפורניים ומשם המשיך להתרחב לתעשייה שלמה – אולי תעשיית היופי המבוקשת והגדולה ביותר בעולם.

הציפורניים נשארות טבעיות

הג'ל הוא חומר שמאפשר לציפורניים שלך להיצמד למראה האמיתי שלהן ולא להרגיש "עשויות מידי". מדובר בשכבה דקה וחזקה שתומכת במרקם העדין של הציפורניים (העשויים ברובם מקרטין) ומאפשרת להן לצמוח בטבעיות עד לאורך הרצוי. באופן הזה, גם אישה שתחליט להפסיק לבנות ציפורניים אחרי תקופה ארוכה של בניית ציפורניים בג'ל, תמשיך ליהנות מציפורניים בריאות, נשיות ואיתנות כפי שתמיד חלמה עליהן.

איך מתבצעת בניית ציפורניים בג'ל?

בתחילת הבנייה מחטאים את ידי הלקוחה ומשייפים את הציפורניים הטבעיות שלה. לאחר מכן היא תבחר את גודל ואורך הציפורן הרצויה והיא תודבק על הציפורן הטבעית, אך רק לאחר שטכנאית הבנייה תוודא שקיימת התאמה בפרופורציות שבין המדבקה למבנה כף היד והציפורן הטבעית. אם תחפשי מומחית שיודעת להתייחס גם לבעיות כמו ציפורן מפוצלת או חודרנית, קוסמטיקאית מור בראל תוכל לספק לך מגוון פתרונות שימזערו ואף יפתרו את הבעיה.

שכבות הג'ל (שתיים בדרך כלל) נמרחות זו על גבי זו בעבודה קפדנית ומדויקת. הג'ל נמרח רק לאחר ההדבקה של הציפורן המלאכותית, כאשר ניתן להשתמש במגוון רחב של פתרונות גם לרמת עיצוב הציפורן וגם להגנה שהיא זוכה לה באמצעות הלק. נשים שמעוניינות בבנייה זמנית שתעזור להן לפסל את הציפורן הטבעית עד למצב הרצוי, יוכלו להשתמש בג'ל פיסול ותבנית מיוחדת.

תתחדשי על המילוי, מהממת

המילוי מתבצע אחת ל-3 שבועות בערך, שזהו זמן הצמיחה הטבעי של הציפורן ובו מתקבל מרווח בין הציפורן הטבעית למלאכותית. ללא מילוי מחדש, הציפורן המלאכותית תתחיל להיסדק ולהישבר, משום שאין לה אחיזה טובה בציפורן הטבעית. חשוב מאוד לא לנסות להסיר לבד את הבנייה – הדבר עלול לגרום לנזק לציפורן הטבעית. גם את הלק עצמו רצוי לא להסיר לבד, משום שכל ניסיון להסיר עם אצטון יסכן את הציפורניים המלאכותיות.

טכנאית מקצועית היא גם אשת שירות מעולה

טכנאית בניית ציפורניים בג'ל מקצועית לא צריכה רק לבצע עבודה מעולה מתוך המון ניסיון וידע. מדובר גם במישהי שירותית במיוחד, אוהבת אדם ואינטראקציה עם אנשים, מבינה וסבלנית כלפי הלקוחות שלה. בקלינקה של מור בראל תמצאו טכנאית ציפורנים אחראית ומסורה, תבצע לכם בניית ציפורניים מתוך רצון להפוך אותן ליפות ובריאות ותיתן במקביל שירות מכל הלב.

בעיות רפואיות בציפורניים: האם בנייה בג'ל תוכל לעזור?

מערכת היחסים של כל אישה עם הציפורניים יודעת עליות ומורדות, כשבמקרים רבים, הטכנאית תיתקל גם במקרים של בעיות כמו ציפורן חודרנית, פטרת או זיהום כלשהו ואפילו מצב של התנתקות הציפורן. אז מתי מותר לעשות בניית ציפורניים בג'ל ובאילו מצבים רפואיים פשוט אסור? הקוסמטיקאית מור בראל עם הפירוט המלא:

נתחיל עם בעיות הציפורניים הנפוצות שכל גבר ואישה עלולים לסבול מהם:

  1. פטרת ציפורניים – זיהום נפוץ שכולל כ-20% מכלל מחלות הציפורניים האופייניות לאדם.
  2. ציפורן חודרנית – תופעה שבה הציפורן גדלה פנימה לתוך העור ולכן חודרת ופוגעת בו. אחת הסיבות לתופעה היא גזיזה לא נכונה של ציפורניים לאורך החיים.
  3. כסיסת ציפורניים – כל פעולת כסיסה פוגעת במראה האסתטי של הציפורניים, אך היא עלולה גם לפצוע ולזהם אותן.
  4. הינתקות של הציפורן – זהו מצב שבו הציפורן מתרוממת ואף נפרדת ממיטת הציפורן שלה. הדבר יכול להתרחש בעקבות שימוש בתכשירים מזיקים או לא תקניים לטווח ארוך ועלול להביא גם לאיבוד מוחלט של הציפורן.

הכלל הנוקשה מכולם הוא לגבי פטרת ובמצב זה אסור לבצע שום פעולה לטיפוח הציפורניים, אלא להשתמש רק בתרופות מרשם ספציפיות לסוג הזיהום מרופא העור.

ציפורניים חודרניות וכסוסות יוכלו לעבור בנייה בג'ל והדבר אפילו מומלץ עבורן. הגזיזה והשיוף המקצועיים שימנעו את צמיחת הציפורן יעזרו לה להשתקם ועם הזמן לצמוח לכיוון הנכון. בנוסף, קיימות היום המון דרכים ושיטות שמתאימות לכוססות, כך שהן יפסיקו לגרום נזק לציפורניים ועם הזמן יפחיתו מפעולת הכסיסה.

אם מדובר בעור פגוע או בציפורן מנותקת, אפשר לבצע בנייה בלק ג'ל רק אם ברורה הסיבה לנזק. עור פגוע לדוגמה יכול להיגרם אצל מישהי שפיתחה אלרגיה לחומר מסוים ולכן היא לא תוכל להמשיך להשתמש בו. ציפורן שהתנתקה כתוצאה מתאונה או מכה תוכל להשתקם ולכן אפשר לבצע בנייה. בשוק המניקור אפשר למצוא מגוון חומרים היפואלרגנים מעולים, שיוכלו לעזור בשני המקרים אך צריך לזכור שהם יקרים יותר. אם נגרמה דלקת כתוצאה מפציעה, גשי קודם כל לטיפול רפואי.

בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל מתבצעת על ידי שילוב של נוזל ואבקת אקריל, הנחשבים לחומרים העמידים והמוצלחים ביותר לבניית ציפורניים בארץ ובעולם. בהשוואה לג'ל העדין אך פחות עמיד, האקריל יספק עמידות מוחלטת לציפורנייך, ברמת גימור מעולה, ללא תזוזות, שברים או סדקים כלל. מדובר בפתרון איכותי בעל תוצאה חזקה ומרשימה, שיתאים לכל אחת שרוצה לקבל "ראש שקט" בכל פעולה שהיא תבצע, שעלולה הייתה להרוס את הציפורניים הטבעיות.

עשיתי לך חשק להתפנק בבנייה איכותית?

תרשי לעצמך ליהנות מכפות ידיים מטופחות, נשיות ובריאות שיגנו על הציפורניים שלך באופן קבוע, לבחור אחת לחודש את הצבע והקישוטים, לפגוש טכנאית שהופכת עם הזמן לחברה ולקבל המון מחמאות על הלוק שלך. שמי מור בראל קוסמטיקאית רפואית מנוסה ומקצועית, המעניקה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים לרבות טיפולי פנים, עיצוב גבות, איפור קבוע וכמובן בניית ציפורניים. אצלי תהני מבנייה ומילוי איכותיים ובמראה תמידי נפלא, בכל צורה, צבע וסגנון שתבחרי. הידע והניסיון הרב שצברתי מאפשרים לי לתת מענה לכל כף יד ומבנה ציפורניים אפשרי, תוך דיוק מרבי בזמנים, הקשבה לצרכים ולציפיות שלך ושימוש בחומרים הטובים והמומלצים ביותר.

 

עמודים נוספים רלוונטיים

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

בניית ציפורניים בג'ל תיק עבודות

בניית ציפורניים בג'ל קביעת תור

לק ג'ל

רוצה לקבוע תור לבניית ציפורנים או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה