הסרת שיער באוזניים לתמיד

הסרת שיער באוזניים לתמיד בקליניקה של מור בראל
הסרת שיער באוזניים

 בין אם  אנחנו התברכנו  בעור חלק כמו של תינוק, וחברים שלנו או אפילו אנחנו יש לנו  שיער בכל מקום באוזניים, באף, ובעוד איברים בגוף, הגורמים להרגיש לא נעים כלפי עצמנו  וכלפי הזולת. הסיבות להסרת השיער הן רבות החל מסיבות חברתיות של הרגשה לא נוחה כלפי הזולת, וכלה בריח שאינו נעים המופץ מהאיבר שיש לו שיערות רבות. משום הרצון להיות עם עור חלק ונקי מכל הסיבות הללו, יש לבצע הסרת שיער ניתן להסיר שיער מכל האיברים בגוף גם הסרת שיער באוזניים. קיימים שיטות רבות להסרת שיער נציג כמה מהם, ואת השיטה המשתלמת ביותר להסרת שיער באוזניים?

שיטות קיימות  – הסרת שיער באוזניים?

שיטת הסרת שיער באוזניים על ידי גילוח אולי לא ממש מתאימה, אך חשוב לציין אותה כי גילוח עדיין הדרך לא הכי אלגנטית להסרת שיער אבל היא דרך די בטוחה, אמנם לגילוח יש מספר יתרונות שכדאי מאוד להתחשב בהם כמו אין צורך להאריך את השיער, ניתן לגלח בכל זמן שרוצים, ולא צריך לחכות לשערה שתתארך כדי לגלח. החסרונות שאי אפשר לבצע הסרת שיער בגילוח בכל מקום בגוף, למשל הסרת שיער באוזניים לא תתאפשר בשיטה הזו, וכן כאשר  אנו  מגלחים את השיער השערות הגדלות אחר כך הן ארוכות וקשות להסרה, וגם גדלות מהר יותר והרבה יותר.

מה מחיר הסרת שיער באוזניים בגילוח?

יש לדעת כי המחיר משתנה בהתאם לסוג הסכינים הנקנים, ניתן לקנות סכינים החל מ20 שקלים עד ל100 שקלים. ואנחנו נגיד כי העור נשאר חלק ליומיים עד שיש צורך לגלח שוב את האזור.

הסרת שיער בקרם

אופציה נוספת להסרת שיער באוזניים  היא שאנחנו נשתמש  בקרם או בספריי, טיפול הזה דומה לטיפול בסכין. בטיפול זה מתבצעת הסרת השיער רק משכבה העור העליונה ללא נגיעה בשורש, שאין בעיה הלכתית כמו שיש בגילוח סכין.

עלותו היא 50 שקלים, גם לקרם יעלות היעלות של הקרם יעילה כמו שימוש בסכין. שימוש בקרם מתאים לאוכלוסייה דתית שלא משתמשת בסכין או לאנשים שמפחדים לגלח בסכין. החיסרון העיקרי של הקרם הזה, שהוא אינו מתאים להסרת שיער בכל הגוף, אלא רק לאזורים כמו ידיים ורגליים, לכן הוא לא מתאים להסרת שיער באוזניים.

לעומת השיטות של גילוח וקרם, שאינן מטפלות בבעיה מהשורש, ולכן אינן יעילות לתקופות ארוכות, ולכל האיברים בגוף, ישנן מספר שיטות שיסירו את השערה מהשורש.

ניתן לצפות כאן במחירים להסרת שיער

מבצע לסוף שנה הסרת שיער בכל חלקי הגוף ב – ₪599 בסדרה של 10 טיפולים!!

* המבצע תקף עד 31.12.20

הקפאת שומן האם זה עובד

הסרת שיער בלייזר בראשון לציון אצל מור בראל

הסרת שיער באוזניים
אצלי בקליניקה תוכלו להנות משירות של הסרת שיער בלייזר עם הטכנולגיה המתקדמת ביותר.

שעווה

בעבר היינו מורטים את השיער בשעווה, וגם היום מורטים בשיטה זאת.
המריטה בשעווה נעשית בדרך הבאה, לוקחים  שעווה ותולשים את
השיער ניתן להיעזר במור בראל האלופה בהסרת שיער בשעווה עם החומרים הכי טובים כך.
החיסרון העיקרי של השיטה היא שהמריטה של השיער באמצעות שעווה היא כואבת מאד.

הסרת שיער בלייזר קליניקה

כמה זה עולה הסרת שיער באוזניים?

ניתן לעשות את השעווה אצל קוסמטיקאית, העולה בין 30-150 שקלים, תלוי באזור בגוף.
ניתן לבצע את השעווה לבד שעווה בקופסה עולה 40 שקלים.
ניתן להסיר שיער בשעווה בכל המקומות בגוף גם בהסרת שיער באוזניים.
אך החיסרון שהשעווה היא כואבת מאד, אצל מור בראל האלופה והמקצועית
בעלת ניסיון רב המריטה לא תכאב .

אך אם אנחנו   לא רוצים לעסוק כל היום במריטות שיערות, ולבזבז כסף רב על חומרים שלא שומרים על העבודה לאורך זמן, וכן אנחנו  רוצים להסיר שיער לצמיתות, המכון שלנו יכול להציע
את השיטה הטובה ביותר להסרת שיער באוזניים, ומכל מקום בגוף במחיר נוח וללא כאב כלל.

לייזר

קיימים סוגי מכשירים רבים המסירים שיער מהגוף, אך לכל מכשיר לייזר יש את החיסרון שלו. האחד מצריך טיפולים רבים, השני לא מסיר שיער פלומתי או שיער מעור כהה, אז למכשיר שלנו מכשיר לייזר להסרת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת בעולם למכשיר הזה יש מספר יתרונות, הגורמים לו להפוך למכשיר
להסרת השיער בלייזר הטוב בארץ.

  • ללא כאב וכוויות

אם גם אנחנו  חוששים מטיפול בלייזר מכאב או מכוויות, אלא במכשיר הזה אין כאב ואין כוויות והוא בטיחותי מאוד.

  • המכשיר הכי מתקדם בעולם

המכשיר הזה הוא הכי טוב מכל מכשירי הלייזר הקיימים בעולם.

  • התאמה לכל סוגי וצבעי השיער ולכל סוגי העור

 

עמודים נוספים באתר

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

קביעת פגישה
הסרת שיער באוזניים

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

מור בראל קוסמטיקאית רפואית

לחצ/י כאן לקביעת פגישה