הסרת שיער בלייזר בראשון לציון – החל מ-399 ₪ לטיפול אצל מור בראל

הסרת שיער ללא כאב בטכניקה ייחודית בקליניקה של מור בראל
הסרת שיער בלייזר
morbarel קוסמטיקאית

חולמת להפטר מהשיער המיותר?
מכשיר לייזר להסרת שיער עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם.
קרן הלייזר חודרת לעומק זקיק השערה, נספגת כאנרגיית חום בפיגמנט השערה , ומשמידה את הזקיק.

  • ידית קרח 11- מעלות- המעניקה למטופלים טיפול נוח, ללא כאב
  • טיפול מהיר-  20 פולסים בשנייה ללא חזרה נוספת על אזורים מטופלים
  • מתאים לכל סוגי העור וצבעי השיער
  • טיפול יעיל ובטוח
  • זמן טיפול קצר
  • והכי חשוב- הטיפול חוסך למטופלים את הצורך בהסרה ידנית של השיער, מה שחוסך לכם זמן כסף ואנרגיה!

מבצע מיוחד – הסרת שיער בכל חלקי הגוף
ב – ₪599
למזמינים סדרה של 10 טיפולים!!

צפו בלקוחות שלי במהלך הטיפול

הקפאת שומן ראשון לציון הצרת היקפים

הסרת שיער בלייזר בראשון לציון אצל מור בראל

הסרת שיער בלייזר אייקון

הסרת שיער בלייזר ראשון לציון – להראות טוב, להרגיש טוב

הסרת שיער בלייזר היא שיטה מתקדמת ונוחה, המאפשרת להפטר מהשיער המיותר במגוון מקומות ברחבי הגוף: רגליים, בית השחי, מפשעות, אזור הפנים ואזורים נוספים, ולזכות לתוצאה יפה ואסתטית.

בקליניקה של מור בראל, המכשירים המתקדמים והחדישים ביותר בשוק התחום הסרת שיער בלייזר, המעניקים למטופלים את האפשרות להסיר שיער במהירות, במקסימום נוחות תוך שמירה על בטיחות גבוהה. הטכנולוגיה בה אני נעזרת בקליניקה מתאימה להסרת שיער בלייזר  בראשון לציון גם למבוגרים וגם לילדים ובני נוער.

קניית מכשיר לייזר למכירה

הסרת שיער בלייזר בראשון לציון – כיצד מתבצע הטיפול?

כל מטופל או מטופלת שמגיעים לקליניקה שלי מרגישים שהגיעו הביתה.
בקליניקה ניתנת לכל אחד מהמטופלים הרגשה ביתית, רצונותיו נשמעים והוא מקבל ייעוץ פרטני בנוגע לטיפול שבחר בהתאם למאפייניו ורצונותיו.
הטיפול מתבצע באמצעות אחת מטכנולוגיות הסרת השיער המתקדמות ביותר בעולם, הלא היא טכנולוגית Ice premium.

מכשיר הטיפול מודד פרמטרים שונים בעור, ולאחר מכן שולח אנרגיית לייזר חזקה, הנקלטת על ידי הפיגמנט מלנין הנמצא בתוך השערה, מומר לאנרגיית חום וגורם במהירות להשמדתו המוחלטת של זקיק השערה.

למי מתאים הטיפול?

טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים במיוחד לאנשים ונשים בעלי צבע שיער כהה (שחור או חום), אנשים בעלי גוון עור כהה בריאים ללא מחלות רקע.
אני פחות ממליצה על טיפול הסרת שיער בלייזר לבעלי שיער לבן או ג'ינגי (ללא קשר לצבע העור), אנשים שמטופלים בתרופות המכילות ויטמין A, כיוון שהשימוש בהם גורם לרגישות העור לשמש, וכן אנשים שעוברים טיפולי כימותרפיה.
קהל נוסף שהטיפול לא מתאים עבורו הוא נשים בהריון ונשים מניקות.

מאיזה גיל ניתן להתחיל להסיר שיער בלייזר?

מטופלים רבים מגיעים אליי בגיל צעיר, ושואלים- "האם הגעתי לגיל בו מותר להתחיל"?
התשובה לשאלה זו משתנה ממטופל למטופל, וכוללת קריטריונים רבים. מצד אחד, טיפול הסרת שיער בלייזר בראשון לציון בגיל צעיר מדי עלול לגרום עוגמת נפש רבה, כיון שעור צעיר מדי לא מגיב טוב לטיפול.
לכן, מומלץ להמתין עם הטיפול עד לשלב ולגיל בו הגוף מאוזן לחלוטין מבחינה הורמונלית, בכל אופן לא לפני גיל 16.

קניית מכישר להסרת שיער בלייזר דוגמנית

האם להסרת שיער בלייזר יש תופעות לוואי?

אני אוהבת להיות שקופה לחלוטין מול מטופליי, ועל כן אני מספרת להם שטיפול הסרת שיער בלייזר בראשון לציון אינו חף לחלוטין מתופעות לוואי, אך לרוב מדובר באדמומיות קלה על פני העור והרגשה של כווית שמש קלה. תופעות אלו יחלפו ברוב המקרים בתום מספר שעות או ימים מסיום הטיפול.

כמה זמן אצטרך לחכות עד שהגוף יהיה חלק?

מספר הטיפולים משתנה ממטופל למטופל. יש מטופלים שיביעו שביעות רצון מהתוצאה כבר לאחר 2-3 טיפולים. אחרים יזקקו לפרק זמן ממושך יותר כדי להגיע לתוצאה המקסימלית עבורם.

הסרת שיער בלייזר קליניקה

היכן אסור לבצע הסרת שיער בלייזר בראשון לציון?

קיימים מספר אזורים בגוף שבהם לא מומלץ לבצע הסרת שיער בלייזר.
אצל נשים: התהליך אינו מבוצע באזורי הפנים למעט השפם ובין הגבות, באזורי המרפקים, בתוך האף או האוזן ובאזורים פנימיים ורגישים כמו האזור הפנימי של המפשעה.
אצל גברים: אין לבצע הסרת שיער בלייזר באזור הקרקפת, בתוך האף או האוזן, באזור האשכים או על גבי איבר המין ומעל או מתחת לגבות.

באזורים המותרים להסרת שיער בלייזר, יתרונות הטיפול הם רבים, ובראשם ההרגשה הנפלאה שהמטופל או המטופלת אינם נדרשים להתעסקות המופרזת בהורדת שיער במגוון שיטות ישנות, תהליך שעלותו גבוהה ועשוי להסב עוגמת נפש רבה.
רק תדמיינו לעצמכם שלא תצטרכו לזכור לרכוש סכין גילוח חדשה או לבקר אצל הקוסמטיקאית מדי חודש כדי להסיר את השיער המיותר בכל פעם מחדש…

הסרת שיער בליייזר

יעילות הסרת שיער בלייזר ביחס לשיטות אחרות

מטופלים רבים מגיעים לקליניקה ושואלים אותי מה ההבדל בין הסרת שיער בלייזר בראשון לציון המבוצעת בקליניקה לבין שלל שיטות אחרות להסרת שיער: הסרת שיער באינפרה אדום, שעווה, אפילציה ועוד.
מניסיוני, טכנולוגיית הלייזר היא אחת מטכנולוגיות הסרת השיער היעילות ביותר הקיימות כיום, וזאת ממספר סיבות עיקריות:

  • קרן הלייזר משמידה את זקיקי השיער באופן ממוקד ואפקטיבי. ההסרה מתבצעת לצמיתות, כך שבסיום התהליך אותם זקיקי שערה שנפגעו לא יצמיחו שיער בשנית.
  • טיפול הסרת שיער בלייזר מתמודד ביעילות נפלאה עם השיער המיותר גם באזורים נרחבים בגוף כמו רגליים, חזה ואזור הגב, בזמן שהוא קצר משמעותית יחסית לשיטות אחרות.
  • שיטה זו מבוססת מחקרים מכל העולם, והיא נחשבת לטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת כיום, המקנה בטחון מלא למטופל או למטופל שהשיער המיותר אכן יוסר.
  • ניתן לעבור באמצעות המכשיר על אזורים שלמים בגוף יחד, ולא כמו בשיטת האפילציה בה יש צורך עבור שערה שערה, מה שדורש מהקוסמטיקאית עבודת נמלים של שעות רבות.

ביצוע בדיקת התאמה לפני הסרת שיער בלייזר בראשון לציון

לטיפול בקליניקה של מור בראל הסרת שיער בלייזר המלצות רבות, הן בשל הטיפול המושקע והאיכותי, והן בשל הקפדה על ביצוע בדיקת התאמה אישית לכל מטופל או מטופלת המגיעים לטיפול הסרת שיער בלייזר בראשון לציון. זה השלב הראשוני והחשוב ביותר, שבלעדיו לא ניתן להתחיל בטיפול.

במסגרת בדיקת ההתאמה יש לוודא כי גיל המטופל, אזור הטיפול ומצבו הבריאותי הכללי מתאימים לביצוע התהליך ומאפשרים להגיע לתוצאות הרצויות.
בנוסף, בכל תחילת טיפול הסרת שיער לכלל הגוף או לאזורים מסוימים בגוף, תתבצע הערכת מצב עדכנית של הגוף על ידי הצוות, בה יוחלט על אופן ביצוע הטיפול ומספר הטיפולים הנדרש למטופל הספציפי. כך למשל, לא דומה מטופלת עם אזור שיער אחד אותו יש להסיר שהינו דליל במיוחד, לגבר המעוניין לבצע הסרת שיער במגוון אזורים בגוף והוא שעיר למדי.

שימו לב – מטופלים בעלי שיעור יתר

אם יש דבר שעלול להכשיל את טיפול הסרת שיער בלייזר, זה שיעור יתר על רקע חוסר איזון הורמונלי.
במטופלים כאלו, השיער הנמצא על פני העור הוא כלל לא השיער שנמצא בתוך שורשי השערה. שורשיו של המטופל מצמיחים שערות דקות וקטנות שאינן באות לידי ביטוי על פני העור. בעקבות טיפול הסרת שיער, מטופלים כאלו עלולים לחוות התפרצות של שיעור מוגבר או הצמחת שיער באזורים נוספים וחדשים.

הסרת שיער בלייזר המלצות

מגוון טיפולים נוספים אצלי בקליניקה

מור בראל – קוסמטיקה רפואית מתקדמת

רוצה להרגיש חלק/ה בקיץ הקרוב?
אני מזמינה אותך להתפנק בקליניקה בטיפול הסרת שיער בלייזר בראשון לציון המעניק פתרון לשלל צרכים, תוך שימוש באמצעים מתקדמים ומעודכנים.
בנוסף, תשמחו לדעת שהקליניקה מציעה מרחב נעים ומזמין למגוון טיפולים קוסמטיים נוספים, שנבנו במיוחד עבורכם כדי שתצאו מהטיפול רגועים ומרוצים.

בין היתר, תוכלו להנות בקליניקה מהטיפולים הללו:

טיפולי פילינג ופנים אנטי אייג'ינג

– לק ג'ל, פדיקור ומניקור

– עיצוב גבות

הקפאת שומן בטכנולוגיה חדשנית

– טיפולים חדשניים לאקנה

– יום פינוק לכלה, הכולל: טיפול פנים, עיצוב גבות, פדיקור רפואי, מניקור ג'ל

ומגוון טיפולים מפנקים נוספים, עד לתוצאה האסתטית המושלמת, לשביעות רצונכם המלאה

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

קביעת פגישה
הסרת שיער בלייזר אייקון

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

מור בראל קוסמטיקאית רפואית

הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת שיער לגברים

קניית מכשיר לייזר להסרת שיער מחיר

לחצ/י כאן לקביעת פגישה