הסרת שיער לגברים מחירים

הסרת שיער לגברים מחירים אז כמה זה באמת יעלה לי?
man הסרת שיער לגברים מחירים


מבצע לסוף שנה הסרת שיער בכל חלקי הגוף ב – ₪599 בסדרה של 10 טיפולים!!

* המבצע תקף עד 31.12.20

הסרת שיער לגברים מחירים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים גם אנחנו הגברים מבקשים להסיר את השיער מגוף לחלוטין או רק להסיר את השיער באופן חלקי, ממקומות שונים בגוף. ישנן סיבות רבות לכך, שגם אנחנו רוצים להסיר את שיערנו כגון, אנחנו כבר לא אוהבים את המראה השעיר ואנחנו  רוצים עור חלק, חלקנו קיבלנו דרישה של החברה שלנו  להסרת השיער המיותר, וחלקנו מתביישים להסתובב כך בחוץ. קיימות שיטות רבות להסרת שיער לגברים שונות זו מזה, לכל אחת יש חסרונות ויתרונות, וגם הסרת שיער לגברים מחירים היא זו שמשפיעה על הבחירה של הגברים, בשיטה הטובה ביותר. אם כן מהן השיטות להסרת שיער לגברים, חסרונות ויתרונות? וכמובן מה הן הסרת שיער לגברים מחירים?

man הסרת שיער לגברים מחירים

אלו אזורים בגוף ניתן לבצע? – הסרת שיער לגברים מחירים

סקר של אחד ממכון הסרת השיער בלייזר קבע כי אנחנו הגברים  מגיעים למכון עם בקשות להסרת שיער במקומות הבאים: כתפיים, גב, עורף, ובעוד מקומות בגוף. מקומות אלו שעירים אצלנו מאד, וניתן לבצע הסרת שיער כדי לדללם או לצמיתות בהתאם לרצון המטופל.

מגוון טיפולים לגברים אצלי בקליניקה

הסרת שיער בלייזר בראשון לציון אצל מור בראל

איקון הסרת שיער לגברים מחירים
אצלי בקליניקה תוכלו להנות משירות של הסרת שיער בלייזר עם הטכנולגיה המתקדמת ביותר.

שיטות להסרת שיער לגברים.

  • גילוח

השיטה הזולה והקלה ביותר להסרת שיער לגברים היא גילוח. הגילוח נעשה באמצעות סכין הגילוח, אך אינו מגלח את כל שורש השערה, אלא רק את השיער מלמעלה, ולכן הטיפול מספיק רק ליומיים שלושה ואז יש צורך לגלח.

  • קרם

שיטת הסרת השיער הזו לגברים היא דומה מאד לסכין  ומתאימה לאנשים שלא יכולים להשתמש בסכין מכל מיני סיבות, הן מפחד, והן מהיהדות האוסרת על הגילוח. הסיבה לשימוש בקרם אינה משנה את התוצאה כי גם בשיטה אתם תאלצו לחזור עליה שוב ושוב.

אם כך ניתן לומר כי שיטות אלו אינן יעלות, משום שיש צורך לגלח או למרוח את הקרם שוב ושוב בפרקי זמן קצובים מאד, ולכן קיימים שיטות אלו.

  • שעווה

בשיטה זו משתמשים על ידי רצועות שעווה חמה וקרה בעזרת השעווה מורטים את השיער מהגוף השיטה הזו אמנם יחסית זולה ומנתקת את השערה משורש אך היא מספיקה להסרת שיער רק למספר שבועות וגם חלק מהאזורים ההסרה היא כואבת מאד.

במכון של מור בראל משתמשים גם בשעווה מיוחדת וגם במכשירים המתקדמים ביותר בתחום זה של הסרת שיער לגברים והיא טכנולוגיית מכשירי הלייזר

  • קרן אינפרה אדום

היא קרן הנמשכת לריכוזי מלנין גבוה ושורפת אותו הסרת שיער בתהליך זה היא לצמיתות

המכשיר הכי מתקדם בעולם הוא מכשיר שנמצא במכון שלנו , הגורם לכל המחשבות אודות טיפולי לייזר, להתפוגג בעזרת המכשיר הזה שהוא קטן וקומפקטי,  השוקל 350 גרם בלבד, והוא קל לנשיאה, בנוסף לכך הידית של המכשיר היא ידית קלה מאד לתפעול. מכשיר זה מעבר היתרונות שלו למטפל יש בו יתרונות רבים למטופל.

  • שימוש יעיל ובטוח

ללא כוויות על ידי ידית בעלת 11- מעלות.

  • המכשיר מתאים בשימוש לכל צבעי העור ולכל גווני השיער גם לג'ינג'ים .
  • הכי מהיר בעולם

מתאים לגברים ונשים

הקפאת שומן האם זה עובד

אצל מי כדאי לבצע טיפול בלייזר?

כדאי לבצע טיפולי הסרת שיער במכון מורשה ובעל המקצוע למד והוסמך לכך. זכרו רק אדם, שהוסמך לעבוד עם מכשיר לייזר, יכול לבצע את הטיפול בצורה מקצועיות. חשוב מאד גם ניסיון, משום שאדם שאין לו ניסיון לא ידע להשתמש, במכשיר אפילו אם הוא הכי מתקדם בעולם. המכון שלנו ממוקם בראשון לציון במקום מרכזי עם צוות מוסמך שרק מחכה לשיחת טלפון.

אם כך כמה זה עולה לנו?

הסרת שיער לגברים , משתנה משיטה לשיטה, להלן הסרת שיער לגברים שכל השיטות והמחירים שלהן:

  • הסרת שיער בגילוח

הסרת שיער לגברים מחירים תלויה בסוג הסכינים הנקנים. יכולים להיות שלושה סכינים במחיר של 20 שקלים ועד 100 שקלים הכל תלוי באיכות הסכין.

  • קרם

הסרת שיער לגברים מחירים

  • הסרת שיער לגברים מחירים בלייזר מתחלקת לשני חלקים במידה והגבר הולך לקוסמטיקאית לשם הטיפול אם הוא רוצה להסיר שיער מהחזה או מהבטן  והגב הוא יצטרך להיפרד 3,000-5,000 

הסרת שיער בלייזר מחירים עולה במכשיר המתקדם ביותר  במחיר מבצע לסוף שנה רק אצלי בקלינקה ב-599 שקלים בסדרה של 10 טיפולים.

עוד עמודים באתר

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

מור בראל קוסמטיקאית רפואית

לחצ/י כאן לקביעת פגישה