הקפאת שומן בקור החל מ – 499 ₪ לטיפול – בקליניקה של מור בראל

הקפאת שומן בקור
הקפאת שומן בקור

 הקפאת שומן בקור אצל מור בראל – על הטיפול שכבש את העולם

טיפול בשומן באמצעות הקפאה הוא הלהיט החדש. הטיפול הופך להיות מבוקש יותר ויותר בכל רחבי העולם, ואף לקוחות שלא שקלו לטפל בעודפי השומן שלהם בדרך כלשהי, מגיעים אליי ומבקשים לעבור אותו.
לטיפול הקפאת שומן בקור יש דרישה מטעם נשים וגברים כאחד. מדובר בשיטה חדשנית וחכמה, שמנתבת את היכולת של הקור לטיפול בעודפי השומן.
מכשיר הקריו סלים שאנו נעזרים בו בקליניקה מפרק את תאי השומן באמצעות קירור מהיר, והתגובה המהירה של הגוף היא פינוי תאי השומן ההרוסים אל מחוץ לגוף.
לרקמות הסובבות את תאי השומן לא נגרם כל נזק והן שמורות, משום שתאי השומן הם הראשונים להגיב לקור בגוף.

יתרונות הטיפול בקליניקת מור בראל:

✔ החזר השקעה מהיר- לשיטת הקפאת שומן בקור עם קריו סלים, החזר השקעה מהיר יותר מכל טיפול אחר (שאיבת שומן ושיטות אחרות)

✔ תוצאות איכותיות במספר טיפולים קצר – לרוב לא נדרשים יותר מ-3 טיפולים במרווחים של כחודש וחצי בין טיפול לטיפול כדי להבחין בשינוי משמעותי בהיקפי השומן.

✔ תא השומן נהרס ולא יתפתח יותר – יתרון נוסף בשיטה החדשנית להקפאת שומן, הוא שכל תא שומן שנהרס באמצעות המכשיר לא יתפתח שוב

✔ מתאים למגוון אזורים בגוף – פעולה נקודתית מאפשרת לנו להתמקד בשלל אזורים בגוף בהם הצטבר השומן: בצדי המתניים, בירכיים, באזורי הבטן, הישבן ואפילו באזור הסנטר.

✔ ייחודי לקליניקה שלי – שילוב תפריט תזונה מותאם אישית במקביל לטיפול לקבלת תוצאות מיטביות

מבצע מיוחד רק בקליניקה של מור בראל הקפאת שומן בקור החל מ – 499 ₪ לטיפול + תפריט תזונה מותאם אישית

הקפאת שומן למי מתאים

טיפול הקפאת שומן בקור- החזר השקעה מיטבי

הסרת שיער בלייזר אייקון

אתמול הגיעה אליי מטופלת חדשה שהתעניינה בטיפול הקפאת שומן בקור, ושאלה אותי את השאלה הכל כך מתבקשת- האם החזר ההשקעה הוא מהיר, או שעליי לחכות זמן רב עד שאראה תוצאות?

עבורה, ועבור מטופלים אחרים, אני שמחה לספר שמדובר באחד מהמכשירים הטכנולוגיים בקליניקות היופי עם החזר ההשקעה המהיר ביותר. מכשיר הקריו סלים של מור בראל, הוא מכשיר איכותי עם תוצאות אמיתיות ומוכחות, שלא ניתן להתווכח עליהן.
מטופלות רבות מספרות שהן היו פשוט המומות לגלות שלאחר 2 טיפולים היקף המתניים והבטן שלהם ירד במידה אחת והן סוף סוף הצליחו להכנס לג'ינס שחלמו עליו כל השנים.
מה שכמובן לא התרחש במסגרת דיאטות או פעילות גופנית אינטנסיבית.

להקפאת שומן מחירים המשתנים בין מטופל למטופל, והם מתחילים ממחיר משתלם של 500 ₪ לטיפול בודד.

הקפאת שומן אצל מור בראל

טיפול לא כואב כמעט ללא תופעות לוואי

המכשיר שבאמצעותו מוקפאים תאי השומן ולמעשה מומתים, מכוון אך ורק לתאי שומן, ולא משפיע על רקמות אחרות בגוף כגון עור או שריר. הקפאת השומן גם אינה משפיעה על תאי עצב, כך שהטיפול גורם אך ורק מעט חוסר נוחות כאשר הטמפרטורה יורדת. כאשר המטופל מסתגל לקור באמצעות מסז', הוא כלל לא יחוש בטיפול ויוכל להמשיך ביתר עיסוקיו.
בנוסף, מאחר ומדובר בשיטת טיפול שהיא כלל לא פולשנית, ללא כאב או תופעות לוואי משמעותיות, ניתן לחזור לשגרה במהירות ובדרך כלל זמן קצר לאחר הטיפול.

אנו בקליניקה של מור בראל, מאמינים בקשר ישיר עם מטופלינו. מטופל הסובל מכאבים או תופעות לוואי כתוצאה מהטיפול, תמיד מוזמן לפנות אלינו, לספר מה הוא חושב, ולתת לנו את ההזדמנות להשתפר.

הקפאת שומן

איך מתבצע הליך הקפאת שומן בקור?

הקפאת שומן אצל מור בראל קוסמטיקאית רפואית הוא תהליך פשוט מאוד, המושג על ידי מכשיר ייחודי בעל מספר ידיות, כשכל ידית מותאמת לאזור אחר בגוף. לאזור המטופל מוצמדת ידית המקררת את האזור עד לטמפרטורה נמוכה במיוחד – עד מינוס 8 מעלות. מטרת הקור העז היא לפגוע בתאי השומן בלבד. התהליך מביא לפירוק תאי השומן במהירות, ולהתפוגגותם דרך מערכת הלימפה והשתן.
החלק החשוב ביותר בתהליך הוא שאינו משלב פעולה כירורגית, אינו פולשני ולא מבוצע על ידי חתך בעור. המטופל או המטופל יכולים לשוב לעבודתם עוד באותו יום, ויכולים להיות בטוחים שצעדו צעד אחד נוסף לקראת מראה אסתטי יותר.

טיפול המתאים גם לנשים וגם לגברים

רוב המטופלים המבקרים אצלי הם למעשה מטופלות, המעוניינות להפטר ממצבורי השומן במקומות שונים ברחבי גופן, אולם חשוב להדגיש שגם הגברים יכולים להנות מהטיפול לא פחות.
ההתעניינות הגברית מתגברת, בעיקר לאור הפתרון המהיר שמעניקה השיטה- הצרת היקפים מהירה באזור הבטן, הישבן, הסנטר ועוד.
הלקוחות הקלאסיים שיכולים להנות מהטיפול הם הלקוחות שיש להם צמיג קטן ועקשן שהיו מוכנים לעשות הכל כדי להפטר ממנו. הודות למכשיר הקריו סלים המתקדם הנמצא בקליניקה, תאי השומן באותם אזורים יטופלו במדויק ויעלמו מהשטח.

תוכנית משולבת להרזיה מקסימלית

אם החלטתם להשקיע בעצמכם, וללכת על טיפול הקפאת שומן בקור במטרה להפטר ממצבורי השומן, למה לא ללכת על כל הקופה וליצור תוצאות איכותיות שמחזיקות לאורך זמן?
טיפול המסת שומן בקור נחשב יעיל כפליים, אם הוא מבוצע במקביל לבניית תפריט ייחודי להפחתה באחוזי השומן.
הקליניקה של מור בראל מציעה לכל מטופל בניית תפריט דיאטה אישי הכולל תעדוף למזונות המפחיתים אחוזי שומן, והתאמה אישית למזונות שעוברים פירוק מהיר יותר בגוף.

מור בראל הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים
,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

רוצה להפטר מהשומן המיותר ללא כאבים?

נעים להכיר, שמי מור בראל, קוסמטיקאית רפואית בעלת תואר D.M.A, עוסקת בתחום כבר מעל לעשור. אני מזמינה אותך להגיע לקליניקה הנעימה בראשון לציון, ולהפטר יחד ממצבורי השומן המיותרים!

  • עובדת עם החומרים המובילים מבית הקוסמטיקאית הרפואית חוה זיגנבוים
  • מכשור מהמתקדם בעולם כולל מכשיר קריו סלים חדשני להקפאת שומן בקור
  • מגוון טיפולים משלימים לנשים ולגברים: פילינג פנים, טיפולי אקנה, הסרת שיער בלייזר מכל רחבי הגוף ועוד

תשמחו לדעת שטיפול הקפאת שומן בקור הינו טיפול בטוח לחלוטין, שמאפשר לך להצר היקפים במידה ניכרת ללא כאבים. המכשיר הינו פרי פיתוח טכנולוגי גרמני עם פטנט רשום, המאפשר לפרק את תאי השומן במהירות באמצעות קור.

אם גם אתם מתוסכלים מהשומן המיותר, ומחפשים דרך מהירה להפטר ממנו ולהנות מהתוצאות לאורך זמן, אני מזמינה אתכם להתנסות בטיפול החדשני שמאות לקוחות כבר  ממליצים עליו.

עמודים רלוונטיים 

קביעת פגישה
הסרת שיער בלייזר אייקון

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

מור בראל קוסמטיקאית רפואית

לחצ/י כאן לקביעת פגישה