מאמר נכתב על ידי מור בראל קוסמטיקאית – טיפול פילינג יותר מפינוק

נשים רבות בוחרות ללכת לקוסמטיקאית על מנת להתפנק, תוך כדי שיחה נעימה על עור קפה הן משדרגות את מראה הפנים עם איפור קבוע, מעצבות את הגבות, ומתפנקות במסכה לעור. אחרות מגיעות לקוסמטיקאית על מנת לשקם את עור הפנים, בהדרגה, בסדרת טיפולים ברמות עוצמה שונות, הפנים עוברות את מה שמכון הכושר עושה לגוף. והטכניקה? טיפול פילינג לפנים שמתחיל מרמה שטחית בעיקר לפינוק ולניקיון, ומגיע עמוק יותר לשכבות הפנימיות של העור.

טיפולי פנים למראה זוהר

לפעמים את רוצה להראות מצוין גם בלי איפור. ללא מייקאפ. אולי ליפסטיק, או פס מעל לעיניים וזהו. על מנת לעשות זאת את צריכה עור פנים בריא, נקי מכתמים וקמטוטים. הדרך לעשות זאת, אם את מעל גיל 25 היא באמצעות הסרה של תאי העור המתים או הזקנים יותר, אלה צברו את כל הנזקים מקרם הלחות השמנוני, מאיפור שמרחת כבר מגיל 7, ומהשמש הקופחת של האקלים הישראלי.

 

להראות יפה 24 שעות

עור פנים זוהר לאחר טיפול פילינג מאפשר לך להראות יפה לאורך כל היום. גם לאחר שהסרת את האיפור, ואת עומדת ללכת לישון, את עדיין רוצה להראות מצוין. כשהעור שלך בריא אפשר לחוש זאת, כשמלטפים את עור הפנים הבריא לאחר טיפול פילינג הוא רק יותר, בעל טקסטורה חלקה, נעים למגע – ונראה מצוין.

כל סוגי הפילינג? בקרי בקליניקה של מור בראל

כפי שאנו מקפידים להתקלח מדי גוף, גם עור הפנים שלנו זקוק לשטיפה יסודית. הרבה יותר ממים וסבון. פילינג הוא הדרך בה אנו מאפשרים לעור הפנים להפטר מעודפי שומן ולכלוך, ופותחים מחדש את נקבוביות העור על מנת שיוכלו לנשום ולהחזיר את המראה הבריא לפנים.

עור פנים בריא הוא עור מטופח, לא באופן חד פעמי אלא אחת לתקופה. פילינג לפנים מאפשר להם להתחדש בכל תקופה, ומאפשר לעור חדש לצמוח. גם אם הפנים שלך צעירות, ועדיין לא זכו אפילו לקמט אחד, תוכלי לשמור עליהם כאלה לאורך בזמן בפעולת ניקוי פשוטה של הנקבוביות באמצעות פילינג.

השיטה המשתלמת לשמירה על העור

טיפולים חודרניים לפנים כמו טיפולים פלסטיים אינם פשוטים ופוגעים עמוקות גם בארנק. טיפול פילינג עמוק לפנים אחת לתקופה שומר על העור שלך למשך שנים ודוחה את הביקור אצל המנתח הפלסטי בעשר שנים לפחות. כפי ששמירה יומיומית על משקל גופך לאורך זמן מאפשר לך להימנע מדיאטות מעיקות, כך שמירה על עור הפנים שלך באופן רצוף מאפשר לך להישאר עם פנים קורנות לאורך זמן.

למה דווקא הקליניקה הקוסמטית  של מור?

בקליניקה של מור בראל נשמרת רמה גבוהה של סטריליות, ההופכת את מכלול הטיפולים הפרא-רפואיים המתבצעים בה לבטוחים, ללא סיכונים מיותרים ועם התאמה אישית לכל מטופל. ניסיון רב של שנים מאפשר לקוסמטיקאית לאפיין במדויק את סוג העור שלך ואת צרכיו, ולהתאים לכל מטופל או מטופלת של מכלול האפשרויות המתאימות לטיפוח העור.

תחום הקוסמטיקה כולל מגוון רחב של מוצרים, ובקליניקה של מור בראל  עובדים עם המכשור המתקדם ביותר, ועם המרכיבים האיכותיים ביותר, תוך שמירה על סטנדרטים שלא מביישים מכונים קוסמטיים יוקרתיים בבירות הגדולות באירופה. העבודה עם מוצרים יוקרתיים ברמה גבוהה כמו אלה של חווה זינבוים, שלא ניתן להשיג בכל בוטיק, הופכת כל טיפול לפינוק ברמת חמישה כוכבים.

נסי ולא תתאכזבי…

הלקוחות המגיעים לסטודיו חוזרים שוב ושוב לטיפולים נוספים, ולומדים ממור את העולם המרתק של הקוסמטיקה הרפואית. מעבר לטיפולים המתבצעים בקליניקה מור תלמד אותך גם את הסודות הקטנים שרק קוסמטיקאיות מנוסות יודעות לשמירה על עור הפנים, אותם תוכלי ליישם בחיי היום יום, כשאת חוזרת הביתה.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

כתיבת תגובה