מאמר מאת מור בראל – טיפול פנים בהריון

 האם ניתן לעבור טיפול פנים בהריון

אחת התקופות המעצימות והמרגשות ביותר אצל האישה היא תקופת ההיריון, תקופה עמוסת הורמונים והתרגשות גדולה. רוב הנשים חוות עליות ומורדות בתקופת ההיריון אם זה בתחום הרגשי והפיזי, וזה בהחלט טבעי. מלבד השינויים הרגשיים בזמן ההיריון גם השינויים הפיזיים יכולים להיות משמעותיים , אחד מהשינויים הללו הוא בעור הפנים. בזמן היריון הגוף משתנה ויכולים להיווצר על עור הפנים כתמים, או רגישות מסוימת בעור הגורמת לגירוי ועוד. תופעה זו היא שכיחה מאד. בכדי שאישה בזמן היריון תרגיש טוב עם עצמה חשוב לשמור על עור פנים חיוני ולכן ניתן לבצע טיפול פנים בהיריון במגוון דרכים. אך גם כאשר מדובר בטיפול פנים בהיריון חשוב לנקוט במשנה זהירות ולדעת בדיוק איזה
טיפול פנים בהיריון הוא המתאים ביותר.

טיפול פנים בזמן היריון – מה מומלץ?

כל אישה מכירה את עצמה היטב ויודעת אילו תכשירים יתאימו לה על מנת לתחזק את עור הפנים, אך כאשר מדובר בטיפול פנים בהיריון חשוב מאד לבחור בקפידה את הטיפול הנכון והמתאים ביותר במיוחד בתקופה כה רגישה. רוב טיפולי הפנים בהיריון מתבססים על ניקוי עור הפנים באופן יסודי ומתבצעים בעזרת קוסמטיקאית מומחית בתחום. שמירה על עור הפנים היא תקפה לכל אחד אך כאשר מדובר באישה ההרה חשוב מאד להקפיד על טיפול קוסמטי נכון שאינו יזיק. ולכן מדובר על טיפול מניעתי ששומר על עור הפנים נקי ורענן.

ייעוץ עם מומחים בתחום טיפול פנים בהיריון- חובה!

לפני כל טיפול חשוב לפנות למכון קוסמטיקה מוכר ופעיל , אך שמדובר על טיפול פנים בהיריון החובה היא כפולה ומכופלת ויש לשים לב היטב מה הם סוגי הטיפולים המוצעים לאישה ההרה. לכן ייעוץ ואבחון מקדים של טיפול כזה או אחר בזמן ההיריון הוא הכרחי מאד. דבר חשוב שכל אישה בהיריון צריכה לדעת לפני שהיא הולכת לבצע טיפולי פנים בהיריון וזה להימנע מחומר מסוים הנקרא רטינול A  משום שיש לו השפעה שלילית על נשים בהיריון.

המקרים הנפוצים בזמן היריון והצורך לטפל בהם

כאמור תופעות שונות מתרחשות במהלך חודשי ההיריון. הבולטות בניהם הם: כתמים על העור עקב השינויים ההורמונאליים, עור שמנוני , פצעים על עור הפנים וכן הלאה.

זה נכון שכל אישה רוצה להרגיש טוב עם עצמה באופן כללי ובעיקר בתקופת ההיריון ולכן לפני ביצוע כל טיפול במיוחד בזמן היריון חשוב מאד להתייעץ עם מומחים.

בשום פנים ואופן אין לבצע במהלך ההיריון טיפולים כמו: פילינג עמוק, עיסויים הדורשים מאמץ פיזי של המטופל .

מעוניינת לקבל טיפים נוספים? כאן במכון הקוסמטיקה מור בראל נשמח להעניק לך את כל המידע והטיפים מעולם הקוסמטיקה בשילוב ייעוץ מקצועי עם מיטב המטפלים בתחום.

כתבה מעניינת במאקו לחץ כאן

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

כתיבת תגובה