טיפול פנים
טיפולי פנים
טיפולי פנים בראשון לציון מוצר חווה זינגבוים

טיפול פנים בראשון לציון טיפול קלאסי אצל מור בראל

 טיפול פנים בראשון לציון אצל מור בראל מדוע הוא כל כך חשוב?
טיפול פנים בסיסי נחשב לאחד הטיפולים הפופולריים ביותר כיום, טיפול המתאים לנשים, גברים, ובני כל הגילאים. טיפול זה, המוצע על ידי קוסמטיקאיות בעלות ההכשרה המתאימה, יכול לשלב, במסגרתו, תכשירים קוסמטיים מסוגים שונים, וכל זאת כדי לשוות לעור הפנים מראה זוהר ומגע רך יותר. הטיפול מתאים, בדרך כלל, לבעלי עור רגיל ופחות יתאים למי שסובל מבעית עור כלשהו, המצריכה מענה מיוחד.

מה כולל טיפול פנים אצל מור בראל

כשמדברים על טיפול פנים בסיסי מתכוונים בדרך כלל לטיפול המתמקד בפנים, כפי שמעיד שמו, וכולל ניקוי העור באמצעות תכשירים קוסמטיים מיוחדים, המתאימים במיוחד לשם כך. כמו, למשל, סבון לניקוי פנים, קרם לחות שנועד להעניק לעור הפנים לאחר הניקוי את הלחות הנדרשת לו ועוד. טיפול זה הוא טיפול בסיסי ביותר, טיפול שנותן גם תחושה נעימה יותר ומראה זוהר לעור הפנים. אפשר לבצע אותו לפני אירוע או אחת למספר חודשים במסגרת שגרת הטיפוח הקבועה. לטיפול יתרונות רבים, ובעיקר יכולתו לחדש את העור, שכן עם הניקוי נפטרים מהתאים היבשים ו”מפנים” מקום לחדשים. את הטיפול מומלץ לעבור באופן תדיר בכל כמה חודשים, וכל זאת כדי לשמור על מראה העור, ובמיוחד לאור הנזקים הרבים אליהם הוא נחשף, כמו נזקי קרני השמש, זיהום האוויר ועוד ועוד.

נותר זמן מוגבל!

שובר הנחה מור בראל

אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה של מור בראל

טיפול פנים בראשון לציון לקוחה

מלאו פרטים וזכו בהטבה מפנקת!

חשוב לדעת

למרות שמדובר ב-טיפול פנים בסיסי ביותר, מומלץ לבצע אותו אך ורק אצל קוסמטיקאיות בעלות הכשרה מתאימה. קוסמטיקאית בעלת ניסיון תשתמש במוצרים קוסמטיים איכותיים, ותדע להתאים אותם בדיוק לסוג עור הפנים. היא תבצע את הניקוי באופן עדין ומקצועי ותאפשר למטופלת או למטופל ליהנות מעור פנים בריא ונעים יותר. לפני שפונים אל הקוסמטיקאית לקבלת הטיפול, מומלץ לבדוק מולה מהו ניסיונה בתחום וגם לשוחח עם לקוחות קודמים שלה. כדאי לקבל עליה חוות דעת והמלצות. חשוב לדעת טיפול פנים בסיסי פחות מתאים למי שסובל מבעיות בעור הפנים, כמו אקנה למשל או כל בעיה אחרת. בעיות כאלו מצריכות מענה מיוחד, מענה הכולל, לעיתים שימוש בתכשירים בעלי איכויות שונות וחומרים המצליחים להתמודד עם הבעיה. ולכן, פניה לקוסמטיקאית שמסוגלת לזהות את סוג העור ולהתאים לו את הטיפול, היא הכרחית ביותר.

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support