טיפולי פנים

טיפול באקנה

אקנה נחשבת לאחת ממחלות עור הפנים הנפוצות ביותר, ובעיקר בגיל ההתבגרות. מחלת האקנה, שמופיע בדרך כלל בגיל הנעורים, מלווה בפצעונים רבים וגם בתחושת אי נוחות, הנלוות אליה. היא עשויה גם להופיע בגילאים מבוגרים יותר ובעוצמות שונות. ישנם היום טיפולים מתאימים, שיכולים לעזור עם מקרים של אקנה וגם תכשירים קוסמטיים מיוחדים, המתאימים למי שסובל מכך..

 טיפול באקנה מה כולל במסגרתו

טיפול באקנה עוזר להתמודד עם אחת ממחלות העור השכיחות ביותר בגיל ההתבגרות, מחלה המלווה בתחושה לא נעימה ולעיתים גם בחוסר נוחות. הסיבה העיקרית להופעת המחלה נובעת מהתהליכים דלקתיים המתרחשים בעור, תהליכים הגורמים לסתימת נקבוביות ולפצעונים. פעמים רבות הסיבות לאקנה יכולות להיות הורמונליות, או ליתר דיוק פעילות הורמונלית לא מאוזנת. במקרים אחרים גם לגנטיקה יש השפעה, ומי שבני משפחתו סבלו מכך בעבר, עשוי לסבול גם הוא מאקנה. גם תזונה לא נכונה יכולה להשפיע ובמיוחד תזונה עשירה בסוכרים ובשומנים. מצד נפשי ולחץ רב הם חלק מהגורמים לכך ובמיוחד כשמדובר בגילאים מבוגרים יותר.
טיפול באקנה , המוצע על ידי קוסמטיקאיות המתמחות בכך, כולל במסגרתו כמה שלבים. בשלב הראשון מבצעת הקוסמטיקאית ניקוי ראשוני, הנדרש לעור. במהלך ניקוי זה מוסרים תאי השומן של העור וגם תאים מתים. בהמשך, וכחלק משגרת טיפול קבועה, מתבקש המטופל להמשיך בטיפול גם בבית ובאופן יומיומי. טיפול עצמאי זה נעשה בעזרת חומרי ניקוי מיוחדים, העוזרים לשמור על רמת החומציות של העור ומונעים זיהומים.

אז למי פונים?

אם אתם סובלים מאקנה, ולא משנה באיזה עוצמה ולא משנה בני כמה אתם, חשוב שתפנו לקוסמטיקאית המתמחה  ב-טיפול באקנה ויכולה להציע לכם את המענה המתאים. טיפול באקנה מצריך מיומנות רבה וגם שימוש בתכשירים קוסמטיים מתאימים. על הקוסמטיקאית לזהות את סוג העור וגם להבין בדיוק את מצבו. ייתכן שמדובר לעיתים בבעיית עור אחרת, ולא בהכרח באקנה. במקרים כאלה יוצע לכם טיפול אחר. פנייה לקוסמטיקאית שאיננה מוסמכת בכך עשויה לגרום לתופעות לא נעימות ואף להחמיר את המצב. מומלץ לפנות כמה שיותר מוקדם אל הקוסמטיקאית וכבר עם הופעת הסימנים הראשונים העשויים להצביע על האקנה. 

עמודים נוספים באתר

נותר זמן מוגבל!

שובר הנחה מור בראל

אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה של מור בראל

מלאו פרטים וזכו בהטבה מפנקת!

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support