לק ג’ל

לק ג'ל מור בראל

לק ג’ל זהו אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום הלקים. לק ג’ל בראשון לציון אצל מור בראל קוסמטיקאית בראשון לציון מאפשר למצוא אותו במגוון רחב מאד של צבעים וטקסטורות, הוא פתרון לכל מי שמחפשת לק עמיד, לק שיישאר על ציפורניה זמן רב ולא יתקלף, כפי שקורה לא אחת עם לקים מסוגים אחרים. הלק הזה יכול להחזיר מעמד תקופה ארוכה מאד ולכן גם יהיה פתרון מושלם לנשים רבות, שאינן רוצות למרוח לק חדש בתדירות גבוהה כל כך. הלק הזה הצטרף לשורותינו לפני מספר שנים בודדות ומאז הוא תופס תאוצה יותר ויותר.

מה זה לק ג’ל ?

לק ג’ל

וכפי שניתן להסיק משמו, כולל ג’ל מיוחד, המאפשר לו להיצמד אל הציפורן וליצור מריחה אחידה וחלקה. לק זה מיוצר על ידי חברות רבות בעולם והשימוש בו מאושר על ידי משרד הבריאות. הוא, כאמור, נדבק אל הציפורן, הוא מתייבש מהר מאד וגם עמיד מפני מים וסבון. כדי ליהנות מיתרונותיו מומלץ לפנות למניקוריסטית או קוסמטיקאית, שתוכל למרוח אותו ישירות על ציפורניי הידיים. התהליך אמנם איננו ארוך או מורכב מאד אולם הוא מצריך ידיים מיומנויות וכמובן גם לק ג’ל איכותי. לאחר שמכינים את ציפורניי הידיים למריחה ומסירים את כל העור העודף, שנמצא סביב הציפורן, אפשר להתחיל. תחילה מורחים חומר מייבש מיוחד, אחר כך לק בסיסי ורק לאחר שהתייבש, מורחים לק ג’ל בשתי שכבות. כדי להסיר את הלק הזה יש לחזור שוב לקוסמטיקאית, שבעזרת מסיר לק מיוחד מסירה אותו לחלוטין.

שימו לב

לק ג'ל אצל מור בראל

הלק הזה מעניק ליד כולה מראה מטופח ויפה מאד. אולם, מכיוון שמדובר בלק מיוחד, חשוב לפנות אך ורק למכון קוסמטיקה המתמחה בכך ולקוסמטיקאית בעלת ניסיון במריחה לק מסוג זה. כדאי לבקש המלצות מחברות קרובות או בנות משפחה על קוסמטיקאית שיכולה לבצע את העבודה הזו וכמובן גם לשמוע את חוות דעתן על התוצאות. לא מומלץ לבצע זאת באופן עצמאי וגם לא כדאי להסיר את הלק לבד. במקרים אלה החיסכון עלול לעלות ביוקר והתוצאות שתתקבלנה לא תהיינה משביעות רצון. ולכן, חשוב לעשות זאת אך ורק במכון מורשה ואצל קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון.
סרטון דוגמא של טיפול לק ג’ל ביוטיוב לחצו כאן

עמודים נוספים שקשורים

תקף לזמן מוגבל לק ג’ל ב – 99 ש”ח בלבד! בקליניקה של מור בראל לקביעת תור התקשרו למספר

 052-691-72-78 ליצירת קשר לחצו כאן

לצפייה בתיק העבודות שלי לחצו כאן

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

לק ג'ל תיק עבודות

לק ג'ל אצלי בקליניקה

קביעת פגישה

לק ג'ל

רוצה לקבוע תור ללק ג'ל או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה