פדיקור רפואי בראשון לציון
פדיקור רפואי תמונת סלידר

פדיקור רפואי בראשון לציון

טיפול זה, וכפי שניתן להסיק משמו, הינו טיפול רפואי לכל דבר. שלא כמו פדיקור רגיל שנועד להעניק לנו מראה אסתטי יותר וגם להציע מידה מסוימת של פינוק, פדיקור רפואי בראשון לציון אצל מור בראל הוא טיפול חשוב שיכול לעזור במקרים רבים של בעיות ברגליים. פדיקור רפואי נועד לצורך הסרת תאי עור מתים, כדי לאפשר לחדשים לגדול וכדי להשיב לעור כפות הרגליים את המראה החלק שלהן, ללא סדקים שאינם אסתטיים. פדיקור רפואי גם יכול למנוע בעיות בריאותיות קשות יותר, העשויות להיות לעיתים מורכבות או להסתבך. כמו, ציפורן חודרנית, כמו פטריות בציפורניים וגם יבלות.

פדיקור רפואי בראשון לציון למי כדאי לפנות?

את הפדיקור הרפואי מבצעת אך ורק פדיקוריסטית מוסמכת, המתמחה בכך. פדיקוריסטית זו הינה בעלת ההסמכה המתאימה כדי לבצע פדיקור רפואי בראשון לציון וגם בעלת הכשרה רלוונטית. הפדיקוריסטית, וכבר בפגישה הראשונה מולה, בוחנת את מצב כפות הרגליים ובהתאם מבצעת את הטיפול. במקרים של חולים הסובלים ממחלות שונות, ובמיוחד מסוכרת, ישנה חשיבות רבה מאד בפנייה לטיפול שכזה, שיכול למנוע מצבים חמורים העשויים להוביל לבעיות קשות במיוחד.

פדיקור רפואי תמונת סלידר

הטיפול:

פדיקור רפואי בראשון לציון אצלי בקליניקה מתחיל עם טבילת כפות הרגליים בגיגית עם מים פושרים ולאחר מכן שיוף העור והסרת העור הקשה. בהמשך טיפול נקודתי בבעיה שממנה סובלים, כמו ציפורן חודרנית, יבלת ועוד. במהלך הטיפול נעזרת הפדיקוריסטית במשחות מיוחדות ותכשירים העוזרים להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר. היא מבצעת את ההליך עצמו בצורה עדינה כדי שלא לגרום לדימומים או סיבוכים מיותרים וגם בהתאם לבעיה עצמה.

חשוב לדעת

כדי לבצע פדיקור רפואי יש לשמור על רמת סטריליות גבוהה מאד. חשוב שהמכשירים שבהם תשתמש הפדיקוריסטית יעברו עיקור וסטריליזציה ויתאימו לטיפול עצמו. מכשירים שלא עברו זאת יכולים להעביר זיהומים בין המטופלים ולגרום לבעיות שונות. חשוב שהפדיקוריסטית תשתמש בכפפות ותעבוד בחדר סטרילי גם כן. יש לוודא שכל החומרים שבהם היא משתמשת הם חומרים איכותיים ומתאימים לטיפולים כאלה. מומלץ לבקר במקום לפני שפונים לטיפול בו וגם לשוחח עם הפדיקוריסטית עצמה ולשמוע ממנה כמה מילים על הטיפול. זו דרך מצוינת להתרשם ממידת מקצועיותה ומידת התאמתה לביצוע הטיפול.

עמודים נוספים באתר

נותר זמן מוגבל!

שובר הנחה מור בראל

אני מזמינה אתכם להתפנק בקליניקה של מור בראל

מלאו פרטים וזכו בהטבה מפנקת!

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support