מה זה טיפול מזותרפיה

רפואה פלסטית וטיפולים אסתטיים

המראה הוא אמנם לא הכל, אך הוא חשוב מאוד. הרפואה הפלסטית היא תחום רפואה אשר אמון על שינוי המראה החיצוני של המטופל. כולנו היינו רוצים לתקן משהו בגוף שלנו על מנת להתקרב עוד קצת אל מודל היופי העכשווי. לכן, לאורך השנים ועם ההתקדמות בעולם הטכנולוגיה והרפואה, הטיפולים הרפואיים הקוסמטיים הולכים וצוברים יותר ויותר פופולריות.

כל מה שצריך לדעת על טיפול מזותרפיה

  • מה זה מזותרפיה? מזותרפיה הוא טיפול המתבצע על ידי הזרקת חומרים הומיאותרפיים אל מתחת לעור. החומרים ההומאופתיים כוללים מינרלים, תמציות צמחים ועוד. הטיפול משמש למטרות קוסמטיות שונות, ביניהן – העלמת קמטים, טיפול בצלוליטיס, טיפול באקנה, העלמת סימני מתיחה על העור ועוד. הטיפול מתבצע על ידי רופא מוסמך, באמצעות זריקה. בשלב הראשון הרופא יאלחש את אזור המטרה ולאחר מכן יזריק את החומר. לאחר ההזרקה שכיח לראות תופעות לוואי כגון אדמומיות ונפיחות קלה באיזור הזריקה. טיפולי המזותרפיה אכן יעילים ומראים תוצאות, אך עם זאת מדובר בתוצאות זמניות. על מנת להפוך את המצב הקוסמטי לקבוע יש לבצע זריקות באופן תדיר, בהתאם לתגובת הגוף שלכם לטיפול.
  • מהם היתרונות והחסרונות שבטיפול? כמו לכל פרוצדורה רפואית, גם למזותרפיה קיימים יתרונות וחסרונות שונים. בין החסרונות הקיימים ניתן לציין את העובדה כי מדובר בטיפול זמני, אשר יש לתחזק באמצעות זריקות וטיפולים תדירים. בנוסף, למזותרפיה קיימים סיכונים דוגמת תגובה אלרגית לחומר המוזרק, סיכון לזיהום וכמובן תגובות טבעיות להזרקה. לטיפול מסוג זה גם יתרונות רבים – מדובר בטיפול לא פולשני בעל הצלחה. הטיפול לא דורש הרדמה כללית, אלא רק אלחוש מקומי. מדובר ביתרון משמעותי כיוון שההתאוששות של הגוף לאחר הטיפול תהיה כמובן קצרה מאוד.
  • יישומים נוספים של מזותרפיה – מזותרפיה לא משמשת רק לצרכים קוסמטים. היא משמשת את הרפואה המודרנית גם לטיפול בכאב, וזהו למעשה שימושה העיקרי. כמו כן, היא משמשת לטיפול בסוגים שונים של כאב, ועבור אוכלוסיות מטופלים יחסית נרחבות.

טיפול מזותרפיה – יוצאים לדרך!

מתלבטים אם לבצע טיפול מזותרפיה? מומלץ מאוד להתייעץ עם רופא פלסטי אשר יוכל לעזור לכם להחליט בנושא. קיימים סוגים שונים של טיפולים קוסמטיים ובעזרת התייעצות עם רופא תוכלו למצוא את הטיפול אשר מתאים ביותר עבורכם.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

כתיבת תגובה