יתרונות של טיפולי פדיקור בבאר יעקב
בהתאמה אישית

פדיקור ע”י קוסמטיקאית מוסמכת

איכות החיים שלנו יכולה להיפגע כאשר כף הרגל שלנו לא מטופחת. טיפוח וטיפול בכף הרגל שלנו יכולה לאפשר לנו להרגיש רעננים וחזקים יותר כך שיהיה לנו בסיס טוב יותר במהלך היום. בשביל שכף הרגל שלנו תהיה מטופחת אנחנו חייבים ללכת לטיפול מקצועי של אשת מקצוע שתדאג שכף הרגל שלנו תהיה חלק, נקייה ובריאה.טיפולי פדיקור בבאר יעקב הם בעלי יתרונות רבים, במיוחד כאשר הם מותאמים אישית לאופי כף הרגל שלנו ולצרכים האישיים שלנו ולבעיות הספציפיות שיש לנו בכפות הרגליים כמו עור יבש או ציפורן חודרנית.

פדיקור בבאר יעקב על ידי מור בראל
פדיקוריסטית מקצועית ואיכותית

טיפולי פדיקור בבאר יעקב

 על ידי מור פדיקוריסטית מקצועית ואיכותית הם הרבה יותר מטיפולים אסתטיים. טיפולי פדיקור נועדו לאפשר לנו ליהנות מכף רגל בריאה שאין בה יבלות, ציפורן חודרנית או זיהום ועור יבש. כאשר יש לנו בעיה או פצע בכף הרגל הסבל שלנו יכול להיות רב ויכול להיות לנו קשה לדרוך על הרגל ולתפקד באופן תקין. מור היא אשת מקצוע מנוסה מאוד בתחום הפדיקור והניסיון המקצועי שלה מאפשר לה להציע שירות מותאם אישית לכל לקוח ולכל לקוחה שרוצים ליהנות מכפות רגליים מטופחות ונקיות לאורך כל השנה.

על היתרונות של טיפולי פדיקור

פדיקור בבאר יעקב הם בעלי יתרונות ברורים למי שרוצה לשמור על כפות רגליים מטופחות לכל אורך השנה. למעשה עלינו לטפח את כפות הרגליים שלנו לכל אורך השנה ולא רק בקיץ שאז אנחנו הולכים עם נעליים פתוחות שרואים דרכם את האצבעות. עם נקפיד לטפח את כפות הרגליים שלנו לאורך כל השנה נוכל למנוע פצעים ועור יבש ואז כף הרגל שלנו תהיה שמורה. אם אנחנו הולכים כבר לקבל טיפולי פדיקור אנחנו יכולים לבחור לעבור גם טיפולי מניקור ולטפח באותה ההזדמנות גם את כפות הידיים שלנו. טיפוח כולל זה יאפשר לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו והוא יהפוך את ההופעה שלנו לייצוגית הרבה יותר.

עמודים נוספים שקשורים

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

העבודות שלי
קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

 

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה