פדיקור מניקור בראשון לציון

מתוך כל הטיפולים האסתטיים, טיפולי פדיקור מניקור בראשון לציון אצל מור בראל משדרים איכות חיים גבוהה, טיפולים פופולאריים וזמינים, שניתן למצוא כיום בכל מקום. הכמות אינה מעידה על האיכות, ולמרות הפופולאריות הרבה וכל סלוני היופי הנפתחים בארץ, יש לזכור כי פדיקור מניקור זו מלאכת כפיים, וכדי לעשותה כראוי יש צורך במיומנות וניסיון.

ובכל זאת, כאשר מצאתם בעל או בעלת מקצוע עם ידיים מיומנות ואהבה למקצוע, תוכלו ליהנות מטיפולים מפנקים ויעילים, כאלו שגם מעוררים את הגוף והנפש, וגם מטפלים ישירות בציפורניים שלכם, צורך ברור ואמיתי, עם טיפול ובו ערך מוסף.

פדיקור מניקור בראשון לציון
מהו בעצם המניקור?

מניקור הינו טיפול קוסמטי ייעודי לידיים ולציפורניים, טיפול שלרוב מתבצע בסלון היופי או אצל קוסמטיקאית פרטית. טיפול זה דורש רמת מיומנות גבוהה, וכולל עיצוב הציפורניים וטיפול בסיסי ועמוק בעור שסביב הציפורניים, עור מת שמשפיע על האסתטיקה של הציפורן ושל כל כף היד.

טיפול מניקור מלא יכול לכלול הרבה מאוד אלמנטים, מהסרת העור המת, דרך טיפולים בשמנים שונים, עיסוי מלא של היד, ועד שימת פוליש על הציפורניים. הבחירה בטיפול צריכה להיות מתואמת עם הקוסמטיקאית המטפלת, בכדי שתקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים, לטיפול המלא ביותר.

ומהו הפדיקור?

כמו כפות הידיים, כך גם כפות הרגליים שלנו נהנות מטיפולים ותחזוק שוטף, רענון וניקוי יסודי. טיפול פדיקור מאפשר לכם ליהנות מכפות רגליים רעננות ואסתטיות, כולל ציפורניים יפות ומעוצבות. פדיקור מניקור בראשון לציון אצל מור בראל הוא לא רק טיפול קוסמטי, והוא מאפשר לעיתים קרובות טיפול ומניעה של מחלות שונות בכפות הרגליים, כולל הופעתן והתפשטותן של פטריות.

כפות הרגליים שלנו לרוב מקבלות הרבה פחות תשומת לב מכפות הידיים, וטיפול פדיקור מעת לעת יכול לשמור על כפות הרגליים שלנו ולוודא כי הציפורניים בריאות, העור בריא, והכול כשורה. בטיפול פדיקור כל כף הרגל מקבלת תשומת לב, כאשר במקביל לטיפול המלא בציפורניים, ישנו גם קילוף נעים ובריא של העור בכף הרגל.

כיום מקובל להעניק טיפול רגל מלא הכולל עיסוי ואף הסרת שיער מהברכיים ומטה כחלק מחבילות טיפולי מניקור, והטיפול הפופולארי נפוץ בכל העולם, ובכל סלון יופי בישראל.

,,

“לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

“אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה שיצאתי מטיפול פנים […]

גלית

,,

“מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

“רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

העבודות שלי
קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה