פילינג עמוק להצערת העור
טיפול באקנה

פילינג עמוק להצערת עור הפנים בקליניקה של מור בראל

איזה סוגי פילינג עמוק קיימים?

קיימים מספר סוגי פילינג עמוק אשר נעשים ע”י התאמת סוג הפילינג למצב העור של הלקוח. ככל שמצב העור רע יותר כך הפילינג תזדקקי לפילינג עמוק יותר. על מנת לשמור על עור צעיר נתחיל בפילינג קל. סוגי פילינג עמוק  כוללים:

פילינג קל – זהו פילינג שטחי ביותר אשר מתבצע ע”י קוסמטיקאית מוסמכת או פרא רפואית ומיועד לאנשים שרוצים למנוע את הזדקנות העור בטרם עת, או שסובלים מפיגמנטציה קלה. הפילינג מתבצע בעיקר באמצעות חומרים המסירים את שכבת העור העליונה המצולקת או פגומה.

פילינג בינוני – זהו פילינג אשר מבוצע ע”י רופא עור, הוא פילינג ברמה בינונית ומיועד לטיפול בכתמי שמש, קמטים, קמטוטים קלים, צלקות אקנה שונות ועוד. הוא מבוצע לרוב בחדר טיפולים. אך יכול גם להתבצע בקליניקות אסתטיות במכונים קוסמטיים.

פילינג לייזר – זהו פילינג אשר השימוש בו ע”י מכשיר לייזר, מדובר על פילינג נקודתי אשר לא מצריך בהכרח אשפוז, ונעשה ע”י מנתח פלסטי. בפילינג לייזר שכבות העור הפגומות מוסרות באמצעות קרני לייזר, וחדשות צומחות תחתיהן.

פילינג עמוק אצל מור בראל

מה סיכויי ההחלמה מפילינג עמוק?

בכל סוג פילינג יש סיכונים ותופעות לוואי כמו כל טיפול אחר. הסיכונים הממשיים מפילינג הם : זיהום, דימום, צלקות ותגובות שונות להרדמה במידה וצריך. לכן ההחלמה מפילינג היא שונה מאדם לאדם. לרוב מדובר על שבועות, אך במצבים שונים יש צורך להחלמה כחודש, תלוי בסוג הפילינג שעברת.

חשוב מאוד לבחור אדם מקצועי ומנוסה על מנת לצמצם את תופעות הלוואי מהפילינג. כמו כן, חשוב להקפיד על הרואות הרופא או הקוסמטית בעת ביצוע פילינג על מנת שלא יגרמו סיבוכים שונים. בקליניקה של מור בראל מבוצעים טיפולי פילינג עמוק ללא התערבות רפואית, או הרדמה.

יתרונות ביצוע פילינג עמוק אצל קוסמטיקאית מומחית

כאשר מגיעים לטיפולים בקליניקה רפואית עם הרדמה, מעבר לסיכונים האסטתיים קיים סיכון נוסף מההרדמה עצמה. לעומת זאת, טיפול אצל קוסמטיקאית מומחית הוא טיפול פשוט יותר, וכולל טיפול השמשרים בצורה משמעותית את מראה העור ללא החששות הנלווים לפרוצדורה המזכירה ניתוח פלסטי.

בקליניקה של מור ניתן למצוא מגוון רחב של טיפולים הנבחרים בקפידה, ומותאמים באופן אישי לכל מטופלת. לעתים לא צריך טיפול מורכב, או חודרני, ומספיק להשתמש בתמציות שונות על מנת לבצע פילינג פחות עמוק ועדיין לגרום לעור הפנים להראות מצוין.

מעוניינת בפילינג עמוק? את במקום הנכון!

שנים רבות של ניסיון בפילינג עמוק הופכות את הקוסמטיקאית הרפואית הבכירה לאחת האפשרויות המועדות לטיפולי פילינג עמוק באזור המרכז. התקשרי עוד היום וקבעי פגישה ראשונה לאבחון, במהלכה תוכלי ליהנות ממגוון טיפולים קוסמטיים מפנקים ולתאם טיפול המותאם בדיוק לסוג עורך.

צרי עימי קשר עוד היום!

איזה סוגי פילינג עמוק קיימים?

קיימים מספר סוגי פילינג עמוק אשר נעשים ע”י התאמת סוג הפילינג למצב העור של הלקוח. ככל שמצב העור רע יותר כך הפילינג תזדקקי לפילינג עמוק יותר. על מנת לשמור על עור צעיר נתחיל בפילינג קל. סוגי פילינג עמוק  כוללים:

פילינג קל- זהו פילינג שטחי ביותר אשר מתבצע ע”י קוסמטיקאית מוסמכת או פרא רפואית ומיועד לאנשים שרוצים למנוע את הזדקנות העור בטרם עת, או שסובלים מפיגמנטציה קלה. הפילינג מתבצע בעיקר באמצעות חומרים המסירים את שכבת העור העליונה המצולקת או פגומה.

פילינג בינוני- זהו פילינג אשר מבוצע ע”י רופא עור, הוא פילינג ברמה בינונית ומיועד לטיפול בכתמי שמש, קמטים, קמטוטים קלים, צלקות אקנה שונות ועוד. הוא מבוצע לרוב בחדר טיפולים. אך יכול גם להתבצע בקליניקות אסתטיות במכונים קוסמטיים.

פילינג לייזר- זהו פילינג אשר השימוש בו ע”י מכשיר לייזר, מדובר על פילינג נקודתי אשר לא מצריך בהכרח אשפוז, ונעשה ע”י מנתח פלסטי. בפילינג לייזר שכבות העור הפגומות מוסרות באמצעות קרני לייזר, וחדשות צומחות תחתיהן.

טיפולי פנים שובר הנחה

לקביעת תור היתקשרו כבר עכשיו למספר – 052-6917278

 
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support