מאמר זה נכתב ע"י מור בראל קוסמטיקאית רפואית – פילינג עמוק לפנים

חוזרים אחורה בזמן עם פילינג עמוק לפנים

לפעמים יוצא לכן להתבונן באלבום התמונות הישן ולראות את עור הפנים שהיה לכן כשהייתן צעירות יותר. הפנים נראות חלקות לחלוטין, בלי קמט מיותר, בלי כתמים כהים שנוצרו כתוצאה מהשמש הקופחת על פניכן. הרבה לפני שהצלקות הנובעות מפצעי בגרות, אותן גירדתן מבלי משים במהלך הלימודים למבחן זה או אחר.

כמה נפלא היה לו יכולתן להחזיר את מחוגי השעון אחורה, ולחזור לעור פנים חלק וצעיר יותר. הייתן שומרות על העור החלק הזה לאורך זמן, לא חוסכות בקרמים ובטיפולים, רק על מנת להשאיר אותו בדיוק כמו שהוא. לעולם לא מגרדות ולו פצעון אחד. עכשיו יש דרך לעשות זאת, להחזיר את מחוגי השעון אחורה ולתת לפנים מראה מחודש – פילינג עמוק לפנים.

מהו פילינג עמוק לפנים?

פילינג עמוק לפנים הוא טיפול אנטי אייג'ינג שנועד לנשים ולגברים כאחד. מדובר על טיפול עמוק בתוך שכבות העור של הפנים, על מנת למנוע קמטוטים בעור הפנים ולהקנות לו מראה מוצק וחלק.

הטיפול, שמחליף ניתוח מתיחת פנים, הוא מומלץ לאנשים בגילאי 40 ומעלה אשר רוצים עור פנים חלק יותר ללא קמטים. טיפול פילינג עמוק לפנים עוזר להסיר כתמי עור, סימנים, קמטים בעור אשר גורמים לעור להיראות מבוגר יותר מגילו הכרונולוגי. ישנם כמה סוגי טיפולי פילינג כך שיש להתייעץ עם רופא עור או מנתח פלסטי בטרם יותאם לכם טיפול פילינג.

 

מה עושה פילינג עמוק לפנים?

פילינג עמוק לפנים עוזר לשמור על מראה עור חלק, ללא קמטים, סימנים, כתמים, נמשים, צלקות אקנה, קמטים ועוד. הפילינג מאפשר ליהנות מעור פנים צעיר, אחיד ומוצק לעורך שנים רבות. במהלך הפילינג מוסרים שכבות העור העליונות ומתחיל תהליך של היווצרות עור חדש נטול קמטים.

עור חדש זה מפחית מספר שנים מהגיל הכרונולוגי שלכן, ואתן מרוויחות מחמאות מהסביבה הקרובה, ומרגישות טוב עם עצמכן. במהלך הפילינג הקולגן והאליסטין של העור משתפרים, זרימת החמצן וחילוף החומרים נעשה מהיר יותר יותר, וכך אנו מקבלים עור חדש לחלוטין.

למי מתאים פילינג עמוק לפנים?

פילינג עמוק לפנים מתאים לבני 40 ומעלה אשר סובלים מבעיות שונות כגון: כתמים, סימנים, נמשים, צלקות אקנה, קמטים ועוד. בעלי עור בהיר ואף כהה יכולים ליהנות מתוצאות הפילינג. מדובר על פעולה אשר עושה שימוש בחומרים כימיים, לכן יש צורך ברופא עם ניסיון בתחום זה.

לרוב לאחר טיפול פילינג שבוצע בקליניקה שאינה מומחית בתחום עשויות להופיע  תופעות לוואי שונות כמו : כוויות, זיהום, התנפחות ולעיתים אף דרוש מעקב עם רופא ואשפוז. תופעות לוואי אלה קורות מאחר שהטיפול הוא לעומק השכבות העור. לרוב הכוויה היא בדרגה נמוכה, אך תלוי בסוג העור והתגובה שלו לפילינג.

הפילינג נשמר לעד 10 שנים, כך שאתם יכולים ליהנות מעור פנים צעיר ללא ניתוח מתיחת פנים, והכי חשוב לקבל 5-10 שנים פחות מגילכם האמיתי.

פילינג עמוק לפנים – רק במרפאה קוסמטית מוסמכת!

בעקבות תופעות הלוואי החריפות שעשויות להופיע חשוב להקפיד להגיע אך ורק לקליניקה מוסמכת. בקליניקה הקוסמטית של מור בראל אתם נהנים מתוצאות נפלאות המבוצעות על ידי קוסמטיקאית בעלת שנים רבות של ניסיון בביצוע טיפולי פילינג שונים.

הקליניקה הקוסמטית של מור בראל מציעה מגוון רחב של טיפולי יופי, כאשר הבולטים שפיניהם הם טיפולי הפילינג המבוצעים ברמות עומק שונות. לפני כל טיפול פילינג מור מאבחנת במדוייק את סוג העור, את הליקויים שבו, ומציעה את מטריית הטיפולים שימשרו עליו בריא לאורך זמן, גם לאחר טיפול פנים בראשון לציון 

צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע על הטיפולים השונים שיכולים לסייע לכן להראות נפלא!

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

כתיבת תגובה