מאמר זה נכתב ע"י מור בראל – פילינג עמוק מחיר

תקבלו טיפול פילינג עמוק מחיר אטרקטיבי לטיפול איכותי

התפתחות הטכנולוגיה בתחומים שונים, ובמיוחד בתחום האסתטיקה הוזילה בשנים האחרונה את טיפולי הגוף והפנים. אחד התחומים בהם ניתן היום ליהנות ממחיר אטרקטיבי לטיפול איכותי עם מוצרים המיוצרים באיכות גבוהה, חלקם גם ללא ניסויים בבעלי חיים הם טיפולי הפילינג.

ניתן לבצע פילינג בדרגות שונות, כאשר מרבית הנשים מעוניינות בפילינג עמוק, המשאיר את הפנים חלקות יותר ובעלות מרקם נעים ואחיד לאורך זמן. אמנם אין טיפול אחד שיהיה לכל החיים, אך הטיפולים העמוקים בהחלט מאפשרים ליהנות מהתוצאות לאורך זמן.

האם פילינג עמוק מתאים לכל אחד?

פילינג עמוק הוא טיפול שמתאים לכל אדם בגילאי 40 ומעלה נשים וגברים כאחד. מדובר על טיפול עמוק המתבצע על שתי שכבות העור העליונות, כך שהוא מקלף אותן ומתקבלת שכבת עור חדשה ללא קמטים, כתמים, סימנים, צלקות בעור, נמשים ועוד.

הפילינג מגיע בכמה סוגים שונים ולכן יש לנו מחירים שונים. פילינג עמוק מחיר יכול לנוע מטיפול פילינג רגיל שנע בין 200-500 ₪ ועד טיפול פילינג מחיר שנע בין 10,000-20,000 ₪. רוב הטיפולים הם פילינגים פשוטים ורגילים אשר לא מצריכים השקעה כספית נכרת. אך אם מדובר על עור עם הרבה קמטים הטיפול נעשה יותר אינטנסיבי ויוקרתי בהתאם לחומרים שמשתמשים בהם.

מה המחיר של פילינג עמוק ?

פילינג עמוק מחיר נקבע לפי סוג טיפול הפילינג, והאזור בו אנו רוצים לעשות בין אם זה פנים או גוף או כל מקום אחר. כך שאם אנו רוצים טיפול עמוק קל הוא ינוע בין 200-500 ₪, אם מדובר על טיפול בינוני המחיר יהיה קצת שונה וינוע בין 3000-7000 ₪, ובמידה ומדובר על טיפול בלייזר המחיר יהיה גבוה יותר מטיפול פילינג עמוק רגיל , ומחירו יהיה בין 10,000-20,000 ₪. כמו כן, טיפול כימי שטחי יהיה בין 1200-1250 ₪.

לרוב מדובר על פילינג לפנים ולא פילינג גוף, אשר מתבצע ע"י נשים מאשר גברים. מאחר ולנשים חשוב עד מאוד המראה החיצוני, ומראה לא אסתטי עם קמטים או סימנים וכתמים מעיד על עור לא בריא וצעיר.

מה היתרונות של פילינג עמוק ?

למרות הכוויות, ההתנפחות, זיהום והכאבים עדיין שווה להשקיע בפילינג עמוק. פילינג עמוק עוזר לנו למנוע ניתוח מתיחת פנים. אומנם הוא משאיר לא מעט כאבים ותופעות לוואי, אך אלו תופעות לוואי שעוברות תוך שבועות עד חודש ימים, כך שבסופו של דבר אנו נשארים עם עור יפה וחלק במרקם אחיד.

הפילינג משווה לנו מראה עור צעיר, ומוריד לנו בין 5-10 שנים מהגיל, והכי חשוב שהוא נשאר איתנו לאורך שנים רבות. בטרם החלטתם על פילינג עמוק חשוב שתבחרו בקפידה את הרופא שיעשה לכם את הפילינג. וחשוב לבדוק פילינג עמוק מחיר בין החברות השונות. בדיקה של הצעות מחיר שונות לטיפולי פילינג עמוק, תעזור לכם להחליט באיזה מקום כדאי לכם לעשות פילינג.

זה לא רק המחיר

אם הגעתם לעמוד לאחר שחיפשתם "פלינג עמוק מחיר" יתכן ואתם בודקים רק פן אחד בקבלת ההחלטה היכן כדאי לבצע את הפילינג העמוק. בקליניקה האסתטית של מור בראל מתבצעים כל טיפולי הפילינג לפנים , באחריות ותוך הקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, על מנת שלא לסכן את עור הפנים, כל זאת במחיר אטרקטיבי.

הפנים שלכן הן הנכס היקר ביותר בגוף, ומהוות כרטיס הביקור שלכן. חשוב לשמור עליהן לאורך זמן, ולא להסתפק רק בטיפול פנים זה או אחר, אלא לקבל יעוץ מקצועי, כמו זה הניתן בקליניקה של מור, כיצד לטפח את הפנים ולשמור עליהן לאורך זמן.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

עמודים נוספים באתר

כתיבת תגובה