קוסמטיקאית בבאר יעקב – מור בראל
וטיפולי יופי באיכות גבוה

קוסמטיקה בבאר יעקב

יופי הוא עניין סובייקטיבי – אולם כולנו יודעים לומר מתי אנחנו יפים ומתי לו. בשביל נשים רבות היותן יפות או בעלות מראה אסתטי זה תוצאה של השקעה רבה ומאמץ. כאשר אנחנו רוצות להיות יפות ובעלות מראה ייצוגי אנחנו חייבות לטפח את עצמנו. אחת הדרכים הכי טובות לטפח את מראה הפנים שלנו היא לעבור טיפולי יופי אצל קוסמטיקאית בבאר יעקב. קוסמטיקאית מקצועית תדע לטפח את המראה שלנו כך שהוא יהיה יפה ויתאים לאקלים שיש בארץ. אם יש לנו פצעי אקנה או עור יבש בפנים הקוסמטיקאית תדע להעלים אותם ולתת לנו כלים לטפל בכך באופן עצמאי בין טיפול לטיפול.

סוגי טיפולי יופי בבאר יעקב אצל
מור בראל:

בחירה של קוסמטיקאית בבאר יעקב

יכולה לאפשר לנו לקבל טיפולי יופי באיכות גבוה קרוב לבית. מור בראל היא קוסמטיקאית מומחית ויש לה ניסיון רב במתן טיפולים קוסמטיים. היתרון של מור כאשת מקצוע מומחית והיותה קוסמטיקאית בבאר יעקב מאפשר לה להעניק לכל לקוח או לקוחה שלה יחס אישי ומכבד המותאם אישית לאופי העור, המראה והפנים שלו או שלה. היחס האישי של מור מאפשר לכלל הלקוחות שלה לקבל טיפולי יופי מותאמים אישית לטעם האישי שלהם ולצרכים והרצונות האישיים שלהם. מור מטפלת בלקוחות שלה כחלק מהשגרה וגם לפני אירועים חשובים שיש להם כמו חתונה, אירוע בעבודה או אירוע חברתיים אחרים.

 לנשים, בני נוער וגברים

קוסמטיקאית בבאר יעקב יכולה לסייע למגוון רחב מאוד של קהלים כולל נשים, בני נוער וגברים. כיום כמעט כולם הולכים לקוסמטיקאית בשביל לקבל טיפולי יופי. הלחות הרבה שיש בארץ יכולה לפגוע בעור הפנים וחשוב שנדע לטפח אותו. טיפוח עור הפנים שלנו יכול לכלול מסכות שונות, הוצאת פצעים וגם טיפולים מזינים לעור. אם בעבר בעיקר נשים היו בוחרות לקבל טיפולים קוסמטיים היום גם בני נוער רבים וגברים בוחרים לקבל טיפולים מסוג זה לשם שיפור המראה האישי שלהם והתחושה האישית שלהם. טיפולים אלו הם בעלי אופי אסתטי אבל יש להם גם אופי רפואי ברור שיכול למנוע הופעה של פצעי אקנה או פצעים בשל יובש העור.

,,

Rate this testimonial “לקוסמטיקאית מספר 1 בעולם אין מילים לתאר את ידי הזהב שלך כל פעם שאני מגיע לטיפול אני מרגישה אדם חדש והכל בזכותך תודה על איך שאת משקיע ונותנת מעצמך את כל כולך מחכה כבר לטיפול הבא“

סיון

,,

Rate this testimonial “אחרי שנים של חיפושים אחר קוסמטיקאית טובה מצאתי את שאהבה נפשי! למור הגעתי דרך המלצה של חברה ובגלל שיש לי עור בעייתי ורגיש היה חשוב לי שמי שמטפלת בי תדע לעבוד עם סוג עור כמו שלי , מור עשתה לי טיפול פנים מדהים היא התאימה את החומרים לסוג העור שלי ופעם ראשונה […]

גלית

,,

Rate this testimonial “מור בר אל ה-קוסמטיקאית!! ידי זהב שעושות עבודה נהדרת!! לאחר כל טיפול אני כבר רואה את השינוי המרענן! מחכה כבר לטיפול הבא לא מחליפה אותה לעולם!”

אור

,,

Rate this testimonial “רציתי להודות לך על טיפול מהמם. גם סידרת לי מחדש את הגבות אחרי שהיו במצב זוועתי, גם פדיקור אסטתי ונעים וגם האנרגיה  שלך…. ככ נעימה, חמה ומרגיעה. מחכה כבר לפעם הבאה.”

ורד

העבודות שלי
קביעת פגישה

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

 

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה