Welcome to

קניית מכשיר לייזר להסרת שיער עם חברת קוסמטיקס אקספרס בשיתוף מור בראל

ביופור מוצרים

קניית מכשיר לייזר להסרת שיער – 3:30 זמן קריאת המאמר
בימינו, אחד השירותים הקוסמטיים המבוקשים ביותר הוא שירות הסרת שיער בטכניקות שונות. מעבר לפן האסתטי – הסרת שיער מאפשרת לנו לקבל עור חלק יותר, נעים יותר למגע, ונוח להתנהלות מבחינת רחצה ולבוש. בעוד פעם, טיפולי הסרת שיער היו נפוצים בעיקר בקרב המין הנשי, כיום אין הדבר מחייב- וניתן למצוא גם גברים רבים המעוניינים ליהנות מיתרונות הסרת השיער. אחת מהשיטות הנפוצות להסרת שיער בשנים האחרונות – היא הסרת שיער בלייזר, הנחשבת לאחת השיטות היעילות והפופולאריות. בתור בעלי קליניקה או מכון להסרת שיער, נרצה לוודא שאנו משתמשים במכשיר איכותי, שיבטיח לנו טיפול בטוח והיעדר תופעות לוואי לא נעימות.  סוג המכשיר בו נשתמש לצורך הסרת השיער עבור לקוחותינו, ישפיע ישירות על החוויה שאיתה הם יצאו מדלתות הקליניקה שלנו, ויקבע אם ימליצו עלינו לחברים ומכרים.

קניית מכישר להסרת שיער בלייזר דוגמנית

לרכישה חייגו למספר

052-6917278

מור בראל קוסמטיקאית פרא רפואית

בשיתוף חברת קוסמטיקס אקספרס

לקוחות ממליצים

אני בר מאשדוד

אולפט בחיפה

מור בראל

סילבי קוסמטיקאית

דקלה

סמאח קוסמטיקאית

קטלוג המוצרים

EOS ICE PREMIUM
755+808+1064nm

קניית מכשיר לייזר למכירה

מכשיר הלייזר המתקדם בעולם!

מכשיר הדיאדו לייזר 755+808+1064nm הוא המכשיר המתקדם ביותר להסרת שיער. מערכת המכשיר היא מערכת גרמנית חזקה ואיכותית. הדיאדו 755+808+1064nm מאובזר בספוט ענקי 31*25 מ"מ המבטיח את יעילות הטיפול ומערכת קירור עוצמתית המבטיחה טיפול ללא כוויות וללא נזקים לרקמות הסמוכות לטיפול. קרן הלייזר נספגת כאנרגיית חום בפיגמנט השערה ומחממת אותו עד להשמדת הזקיק, פינוי הזקיק נעשה בתהליך טבעי של הגוף. השימוש בספוט הענק מבטיח גם טיפול מהיר וגם טיפול יעיל ללא צורך בחזרה נוספת על האזור המטופל. קניית מכשיר לייזר להסרת שיער רק בקוסמטיקס אקספרס

Multi-8

multi8

מערכת משולבת מולטי 8

המערכת המשולבת מספקת 8 פונקציות במכשיר אחד, מה שהופך אותו לא רק למכשיר האפקטיבי ביותר שקיים בשוק, אלא גם לכזה שהוא חובה בכל קליניקה. הפונקציות המסופקות: RF גלי רדיו, פילינג יהלום, ידית קרח, התזת חמצן, ראשי זכוכית לטיפול באקנה דלקתי, מזותרפיה ללא מחטים, ביו קורנט לעיניים וסקרבר דו קוטבי לניקוי העור והחדרת חומרים.
למכשיר יש 8 ידיות שונות המתאימות לטיפולים נרחבים בכל סוגי העור בפנים. הידיות השונות מאפשרות מגוון רחב של טיפולים ופתרונות לכל מצבי העור.
טיפולי פנים הם טיפולים עדינים. חשוב לבחור בעבודה את המכשיר המתאים על מנת לא לגרום נזק לרקמות שאינן משתתפות בטיפול ובכך לאבד שליטה על הטיפול.

קריו סלים

הקפאת שומן המלצות

המכשיר היעיל ביותר להפחתת שומן

Ctyolipolysis היא טכנולוגיה חדשנית המשלבת 3 טכנולוגיות (ואקום, הקפאה ואינפרא-אדום) לטיפול בעודפי שומן. אינפרא אדום להמרצת מחזור הדם לפני הטיפול, עיסוי ואקום והקפאה של תאי שומן הגורם להרחשותו של תהליך טבעי להסרה ופינוי של תאי שומן בגוף. תא שומן אשר מוסר אינו חוזר!
למכשיר מותאמות 3 ידיות ארגונומיות המתאימות לאזורים שונים בגוף ומאפשרות את הטיפול בכל חלקי הגוף. למכשיר יש מערכת בקרה כפולה ומאפשרת הפסקה מידיית בפעולת המכשיר.

בים פלוס

בים פלוס

מכשיר הלייזר להסרת קעקועים

ND YAG הוא המכשיר המתקדם והיעיל ביותר להסרת קעקועים ופיגמנטציה. המכשיר שולח קרן אור החודרת את העור ונספגת בפיגמנט. אנרגית האור בפיגמנט גורמת לו התפוצץ ובכך מעלימה את צבעו.
המכשיר מאפשר עבודה ברמות אנרגיה שונות המתאימות לעבודה גם באזורי הפנים העדינים וגם באזורי הגפיים ומהווה פתרון טיפולי לכל חלקי הגוף.
פיגמנטציה היא תופעה ידועה ולרוב הינה מפריעה מבחינה אסטטית בלבד. כמו כך גם קעקועים אשר ברצוננו להסיר מסיבות שונות. היום יש פיתרון לא פולשני המתאים לגברים ולנשים שאינו דורש זמן התאוששות ואינו פוגם ברקמות עור בריאות.

Botoskin

botoskin

כשהקוסמטיקה פוגשת את הטכנולוגיה

Botoskin היא המערכת הקוסמטית החדישה ביותר והיא משלבת 4 טכנולוגיות: QUAPOLLAR, UCOSMO, VACUM BUBBLECLEAN, ו-OXYGEMEO יחד כדי להציע פונקציות שונות כגון ניקוי העור, חידוש תאים, מיצוק הפנים וטיפול קוסמטי במכשיר אחד. הואקום יוצר כח היוצר בתורו זרימת נוזל מתמשכת לאפידרמיס, המסייעת לנקות באופן עמוק את העור ולהגביר את השפעת החומרים הקוסמטיים. Botoskin מביאה חדשנות בכל הקשור לשימוש, חוויה ותוצאה של טכנולוגיות תדר רדיו קוודריפולר ואולטראסאונד.

מולטי מונה

מולטי מונה

Super Hair Removal-950 HR & IPL System

מכשיר הקסם להסרת שיער וטיפולי פנים
Multi Mona המכשיר המוביל להסרת שיער ולהצעת העור. המכשיר משלב 3 טכנולוגיות שונות: IPL, iPulse-7, E-Light ונחשב לחוד החנית בטכנולוגיית היופי.
המכשיר כולל 6 פעולות וטווח טיפולים רחב המעניק פיתרון מושלם לכל מטופל ובכך מגדיל את קהל הלקוחות וחוסך משמועתית בהוצאות.
המכשיר מאפשר טיפול אפקטיבי גם על אזורים גדולים בגוף וגם על אזורים ממוקדים ועדינים כמו העיניים וזווית הפה. את תוצאות הטיפולים תוכלו לראות כבר אחריכמה טיפולים בודדים. קניית מכשיר לייזר להסרת שיער רק עם קוסמטיקס אקספרס

Spa Center

מכשיר לייזר להסרת שיער רק בקוסמטיקס אקספס

קניית מכישר להסרת שיער בלייזר

שיטות להסרת שיער
הסרת שיער ליוותה את האנושות מאז ומתמיד, בהקשרים שונים ומסיבות מגוונות. השיטה הוותיקה ביותר היא כמובן שיטת הגילוח, ועד היום מדובר בשיטה הנפוצה ביותר. השנים הביאו איתן תהפוכות שונות בתחום הסרת השיער, וכיום ניתן למצוא שיטות מתקדמות יותר, המבוססות על הרס של בסיס השערה. שיטות אלו שונות באופיין מהשיטות המסירות את השערה ללא השורש, דוגמת הגילוח ומשחות כימיות שונות. בין השיטות הפוגעות בשורש השערה, ניתן למצוא את השיטות הפחות מתקדמות דוגמת חוט או שעווה, ואת השיטות החדישות יותר- למשל אפילציה, שימוש בהבזקי אור, והסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת השיטות היותר נפוצות, עקב יעילותה, והודות לעובדה שהיא מתאפשרת בכל סוג של עור. הסרת השיער בלייזר הופכת ליותר ויותר נפוצה, גם עקב התפתחות הטכנולוגיה בתחום, המאפשרת הסרת שיער קלה, נוחה, נטולת כאבים ועם תופעות לוואי מינימליות. בעוד פעם הסרת שיער הייתה מנת חלקו של המין הנשי בלבד, היום היא נחלת הכלל, וניתן לראות שנשים וגברים גם יחד נהנים מיתרונותיה, ומהשדרוג האסתטי שהיא מעניקה.

קניית מכשיר להסרת שיער בלייזר
רכישת מכשיר להסרת שיער בלייזר
בבואנו לרכוש מכשיר להסרת שיער בלייזר, נרצה לוודא שאנו רוכשים מכשיר אמין מתוצרת טובה, שגם יוכל להעניק ללקוחותינו את הטיפול ברמה הגבוהה ביותר שניתן, וגם יאבטח אותם מבחינת תופעות לוואי לא נעימות שיכולות להתרחש בזמן טיפולי לייזר. מור בראל- קוסמטיקאית רפואית, מנהלת קליניקה שפועלת בשיתוף פעולה עם המכשור הקוסמטי מבית "קוסמטיקס אקספרס"- מרכז ייבוא ושיווק של מכשור קוסמטי וטכנולוגיות יופי מתקדמות. מור מאפשרת למכוני יופי וקליניקות בתחום הקוסמטיקה, שירות של רכישת מכשירים קוסמטיים מהאיכותיים בשוק, מה שמאפשר נוחות מרבית וקבלת תמיכה מקצועית בעת הרכישה. כל המכשירים המוצעים ללקוחות מבית "קוסמטיקס אקספרס" עומדים בתו התקן האירופאי (CE) והאמריקאי (FDA), ולכן מבטיחים טיפול איכותי, קצר, וללא תופעות לוואי מעיקות כמו כוויות או כאבים מיותרים. ניתן ליצור קשר עם מור על מנת להתייעץ, ולעשות את הצעד הראשון לקראת רכישת מכשיר איכותי להסרת שיער בלייזר, כזה שיעניק ללקוחותיכם טיפולים איכותיים שיוציאו אותם מרוצים תמיד.

קניית מכשיר לייזר להסרת שיער מחיר

אין ספק שרכישת מכשיר מתקדם לצורך הסרת שיער בלייזר- כרוכה בהוצאה משמעותית. ויחד עם זאת, בעידן הנוכחי על הקוסמטיקאיות ומכוני היופי לספק שירות יעיל, כזה שלא ניתן לקבל במקום אחר. שוק הסרת השיער בלייזר מציע היום מכשירים לשימוש בייתי, המוצעים למכירה היום כמעט בכל רשתות הפארם, ועובדים למעשה בטכנולוגיה דומה לאלו הנמצאים בקליניקות של קוסמטיקאיות או רשתות להסרת שיער בלייזר, אך בעוצמה מוגבלת המונעת סיכונים מיותרים אצל המשתמשים הביתיים. לנו כמנהלי\ות מכונים וקליניקות, יש את הפריבילגיה להשתמש במכשירים עוצמתיים יותר, כאלו המעניקים תוצאות ללא פשרות. המכשירים הנמכרים ב"קוסמטיקס אקספרס" ועומדים בתווי התקן האירופאים והאמריקאים, מאפשרים לנו להעניק ללקוחות שלנו את הטיפולים הטובים ביותר, ולגרום להם להבין שאין להם סיבה "לפזול" לכיוונן של אופציות אחרות הקיימות בשוק הסרת השיער בלייזר – במידה והם מעוניינים לקבל את "הדבר האמיתי". בקליניקה של הקוסמטיקאית מור בראל, תוכלו לקבל עזרה מקצועית טרם רכישת המכשיר, ולבצע את הרכישה יחד איתה, על מנת לקבל את המוצר המתאים ביותר עבור הקליניקה שלכם. באופן הזה תכלו להיות רגועים יותר, ולדעת שההוצאה תחזיר את עצמה במהרה באמצעות לקוחות מרוצים וחוזרים.

קניית מכשיר להסרת שיער בלייזר מולטי מונה
טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר

שיטות להסרת שיער מחולקות בצורה גסה לשני סוגים: הסוג המסיר את חלקה החיצוני של השערה, והסוג המטפל בשורש השערה ולכן מונע צמיחה מחודשת שלה. בין השיטות הפוגעות בשורש השערה ניתן למצוא את שיטת האפילציה, הבזקי האור, טיפולים תרופתיים, וכמובן – הסרת שיער לגברים באמצעות קרני לייזר. מאז ששיטת הסרת השיער בלייזר חדרה אל השוק, היא הוסיפה להשתכלל עוד ועוד, והמכונים הרבים לטיפולי לייזר החלו להציע טיפולים יעילים ומופחתי תופעות לוואי. הסרת שיער בלייזר, למעשה מבוססת על קרן לייזר המכוונת לאורך גל המכוון לקלוט את הפיגמנט הממוקם בשורש השערה, מה שמאפשר לקרן לחדור את העור וליצור אנרגיית חום המתמקדת בשורש השערה ומביאה להרס שלו. עם היתרונות הרבים- חשוב לזכור את חשיבות הייעוץ המקצועי בכל סוג של טיפול הסרת שיער בלייזר. פחות מומלץ לרכוש מכשיר ללא ליווי, וכדאי להתייעץ עם מכוני קוסמטיקה המייבאים ומוכרים מכשירים איכותיים עם תקני ייצור נאותים, ובצירוף הסבר של מביני עניין שיוכל לכוון אותנו לרכישת המכשיר המתאים עבורנו לבטיחות ויעילות מקסימאלית.

מור בראל היא קוסמטיקאית רפואית, בעלת תואר DMA, ומנהלת קליניקה לאסתטיקה מתקדמת. מור שמחה לחלוק מניסיונה ולהסביר, שמעבר לתחושת החמימות והיחס האישי לכל מטופל, היא גם דואגת תמיד להישאר מעודכנת מבחינת איכות השירותים שהיא מעניקה ללקוחותיה. המכשור בקליניקה של מור, מייצג את הטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית ביותר שיש לשוק להציע בתחום הסרת השיער בלייזר, מבית "קוסמטיקס אקספרס". בין המכשירים המשווקים ניתן למצוא מוצרים בעלי ספוט ענק המאפשר שטח טיפול נרחב, מערכת קירור איכותית המונעת כוויות או נזקים לרקמות אחרות, וטיפול יעיל שאינו מצריך חזרה נוספת על אותו איזור. תכונות אלה מבטיחות נוחות טיפול מושלמת עבורכם כמטפלים, ועבור לקוחותיכם כמובן.

מבין השיטות המתקדמות להסרת שיער, הסרת שיער בלייזר נחשבת לאחת הפופולאריות והיעילות בשוק. השיטה מבוססת על שיגור קרן לייזר באורך גל מתאים, החודרת את העור ומתרכזת כאנרגיית חום בזקיק השערה, עד להרס שלו. בימים בהם השוק מציע מכשירים להסרת שיער ביתית בלייזר, ואופציות נוספות, מתפקידנו לוודא שאנו רוכשים מכשיר בעל תו תקן איכותי וסטנדרט ייצור גבוה. ההמלצה היא תמיד – לרכוש מכשיר לייזר להסרת שיער, במקום שגם יעניק לנו ייעוץ מקצועי, כך שאכן נהנה מטיפולים יעילים ובטוחים עבור לקוחותינו לטווח הארוך. מור בראל- קוסמטיקאית רפואית מנוסה ובעלת תואר DMA, מזמינה אתכם ואתכן- מנהלי\ות קליניקות המתמחות בהסרת שיער, לרכוש דרכה את חוד החנית של טכנולוגיית הסרת השיער בלייזר מבית "קוסמטיקס אקספרס"- מרכז ייבוא ושיווק של מכשירי קוסמטיקה וטכנולוגיות יופי מתקדמות. אצל מור תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, ולהזמין בקלות את המכשיר המתאים עבורכם. כל המכשירים המשווקים ע"י המרכז הם בעלי תו תקן אירופאי\אמריקאי וגם מכון התקנים הישראלי, ומאפשרים טיפולים קצרים, יעילים, ונטולי כאבים ותופעות לוואי אחרות. קניית מכשיר לייזר להסרת שיער בשיתוף חברת קוסמטיקס אקספרס

Spa Center

קביעת פגישה

KB PURE

רוצה לקבוע פגישה או יש לך שאלה?

צרו קשר: 052-691-72-78 או קבעו תור באתר

וניצור איתך קשר בהקדם לאישור התור

לחצ/י כאן לקביעת פגישה