טיפול אנטי אייג'נג (נוגד חימצון/הזדקנות)

החלטתן לפנות למעצבת גבות מקצועית , במקום לעשות זאת בעצמכן?

הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לבדוק לפני שבוחרים את מעצבת הגבות ופונים לביצוע הטיפול:

עיצוב גבות מצריך מיומנות רבה. כדי ליצור את המראה הנכון חשוב להבין את שיטות עיצוב הגבות השונות וגם את מבנה הגבה הקיים. חשוב להתאים את הגבה למבנה הפנים וגם לאישיות וכמובן לעשות זאת בצורה מצוינת. ניסיון בעיצוב גבות מאפשר למעצבת הגבות לעשות את זה ובעיקר גם להשיג תוצאות משביעות רצון. ולכן, לפני שבוחרים את מעצבת הגבות, חשוב לבדוק מהו ניסיונה בתחום, כמה שנים היא עובדת במקצוע והאם אכן יש לה את היכולת המקצועית הנדרשת.

עיצוב גבות מוצע כיום בטווח רחב של מחירים. מחיר הטיפול נקבע בהתאם לכמה נקודות, כמו מי היא מעצבת הגבות המבצעת זאת, האם זו מישהי בעלת שם, מישהי מוכרת הנחשבת למומלצת מאד וכן שיקולים נוספים הקשורים גם במיקום, למשל. מומלץ לבצע סקר שוק, לפנות לכמה מעצבות גבות שונות ולבדוק אותן מה צפוי להיות המחיר.

מי שפונה בפעם הראשונה למעצבת גבות, חשוב שתעשה זאת רק לאחר שביקשה המלצות מחברות קרובות או מבנות משפחה שנעזרו בשירותיה של מעצבת גבות בעבר. המלצות וחוות דעת חיוביות יעזרו לכן לאתר את מעצבת הגבות המקצועית והמוכשרת ביותר, כזו שתעצב עבורכן את הגבות בדיוק כמו שאתן מעוניינות.

מכיוון שסביר שתחזרו אליה אחת לכמה שבועות, כדאי לבחור מעצבת גבות שמציעה שירותי עיצוב גבות קרוב למקום מגוריכן או ליד העבודה שלכן. חשוב שזה יהיה מקום שקל להגיע אליו ואם אין לכן רכב פרטי, מקום שאפשר להגיע אליו בקלות באמצעות תחבורה ציבורית. ישנן מעצבות גבות שמגיעות לעיתים גם לבית לקוחותיהן. בדקו אפשרות זו מולן, ובמיוחד אם אתן מתגוררות במקום מרוחק במיוחד או מתקשות להגיע אל המכון שבו עובדת מעצבת הגבות.

מור בראל – קוסמטיקאית רפואית מומחית עיצוב גבות בראשון לציון עיצוב גבות מקצועי.

 • טיפול

  $50

 • טיפול

  $40

 • טיפול

  $30

 • טיפול

  $30

 • טיפול

  $20

 • טיפול

  $60

 • טיפול

  $50

Spa Center

Appointment

Want to Make a Booking or Have a Question?

Call me : 002-6666-8888 or fill out our online booking

& equiry form and we’ll contact you

Make an appointment