מניקור ג'ל

לק ג’ל זהו אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום הלקים. לק ג’ל בראשון לציון אצל מור בראל קוסמטיקאית בראשון לציון מאפשר למצוא אותו במגוון רחב מאד של צבעים וטקסטורות, הוא פתרון לכל מי שמחפשת לק עמיד, לק שיישאר על ציפורניה זמן רב ולא יתקלף, כפי שקורה לא אחת עם לקים מסוגים אחרים. הלק הזה יכול להחזיר מעמד תקופה ארוכה מאד ולכן גם יהיה פתרון מושלם לנשים רבות, שאינן רוצות למרוח לק חדש בתדירות גבוהה כל כך. הלק הזה הצטרף לשורותינו לפני מספר שנים בודדות ומאז הוא תופס תאוצה יותר ויותר.

מה זה לק ג’ל ?

לק ג’ל, וכפי שניתן להסיק משמו, כולל ג’ל מיוחד, המאפשר לו להיצמד אל הציפורן וליצור מריחה אחידה וחלקה. לק זה מיוצר על ידי חברות רבות בעולם והשימוש בו מאושר על ידי משרד הבריאות. הוא, כאמור, נדבק אל הציפורן, הוא מתייבש מהר מאד וגם עמיד מפני מים וסבון. כדי ליהנות מיתרונותיו מומלץ לפנות למניקוריסטית או קוסמטיקאית, שתוכל למרוח אותו ישירות על ציפורניי הידיים. התהליך אמנם איננו ארוך או מורכב מאד אולם הוא מצריך ידיים מיומנויות וכמובן גם לק ג’ל איכותי. לאחר שמכינים את ציפורניי הידיים למריחה ומסירים את כל העור העודף, שנמצא סביב הציפורן, אפשר להתחיל. תחילה מורחים חומר מייבש מיוחד, אחר כך לק בסיסי ורק לאחר שהתייבש, מורחים לק ג’ל בשתי שכבות. כדי להסיר את הלק הזה יש לחזור שוב לקוסמטיקאית, שבעזרת מסיר לק מיוחד מסירה אותו לחלוטין.

שימו לב

הלק הזה מעניק ליד כולה מראה מטופח ויפה מאד. אולם, מכיוון שמדובר בלק מיוחד, חשוב לפנות אך ורק למכון קוסמטיקה המתמחה בכך ולקוסמטיקאית בעלת ניסיון במריחה לק מסוג זה. כדאי לבקש המלצות מחברות קרובות או בנות משפחה על קוסמטיקאית שיכולה לבצע את העבודה הזו וכמובן גם לשמוע את חוות דעתן על התוצאות. לא מומלץ לבצע זאת באופן עצמאי וגם לא כדאי להסיר את הלק לבד. במקרים אלה החיסכון עלול לעלות ביוקר והתוצאות שתתקבלנה לא תהיינה משביעות רצון. ולכן, חשוב לעשות זאת אך ורק במכון מורשה ואצל קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון.
סרטון דוגמא של טיפול לק ג’ל שראיתי ביוטיוב לחצו כאן

מבצע החודש תקף לזמן מוגבל לק ג’ל ב – 79 ש”ח בלבד! בקליניקה של מור בראל לקביעת תור התקשרו למספר

 052-691-72-78 ליצירת קשר לחצו כאן

לצפייה בתיק העבודות שלי לחצו כאן

לק ג’ל ורד

לק ג’ל מורן

 • טיפול

  $50

 • טיפול

  $40

 • טיפול

  $30

 • טיפול

  $30

 • טיפול

  $20

 • טיפול

  $60

 • טיפול

  $50

Spa Center

Appointment

Want to Make a Booking or Have a Question?

Call me : 002-6666-8888 or fill out our online booking

& equiry form and we’ll contact you

Make an appointment